سوالات متداول

سوالات متداول


.

امروزه مشکلات پوستی بسیار زیادی وجود دارد که هر کدام راه حل مخصوص به خود را داراست. پس در ابتدا باید منشا این مشکلات مشخص شود. برخی از مشکلات مربوط به پوست و مو در عموم مردم شایع هستند و در نتیجه ما تصمیم گرفتیم به پرسش های متداول به صورت خلاصه و مفید پاسخ دهیم. 

از این رو شما می توانید به قسمت پایینی صفحه مراجعه کرده و به بررسی سوالات متداول همراه با پاسخ دقیق بپردازید. همچنین اگر به دنبال راه حلی برای مشکل به وجود آمده هستید، به شما توصیه می شود با مشاورین کلینیک الهام ارتباط برقرار کرده  تا پزشکان متخصص به صورت کامل پوست و موی شما را مورد آنالیز دقیق قرار دهند و سپس با ارائه راه حل هایی مشکلات به وجود آمده را برطرف کنند. 

 

خیر بعد از کاشت باید موها را با آب ولرم بشویید تا موها آسیب نبینند.

خیر. بعد از کاشت مو پزشک به شما شامپویی را معرفی می کند که باید برای شستن موها از آن استفاده نمایید. این شامپو ها مخصوص موهای کاشته شده است و ph آنها مناسب می باشد.

اولین گام این است که موها را به شکل صحیح بشویید. در صورتی که در معرض نور آفتاب قرار میگیرید، حتما از کلاه های گشاد استفاده نمایید. بعد از کاشت مو از شامپوهای مخصوص برای شستن موها استفاده نمایید. در صورت تشخیص پزشک، از آنتی بیوتیک استفاده کنید تا دچار عفونت نشوید. از رژیم غذایی سرشار از فیبر استفاده نمایید.

بعد از تزریق ممکن است تا یک ساعت احساس خارش و گرما داشته باشید که این کاملا طبیعی است. همچنین ممکن است تا چند روز بعد از مزوتراپی، حساسیت، تورم یا قرمزی داشته باشید. معمولا بعد از چند هفته این علائم به طور خود به خود از بین می روند. به ندرت ممکن است در برخی افراد واکنش های حساسیتی رخ دهد که به طور خود به خود رفع خواهد شد.

به طور کلی لیفت لب از جمله روش های کم خطر و کم عارضه به حساب می آید. البته در این زمینه مهارت پزشک بسیار حائز اهمیت می باشد. ممکن است بیمار تا چند روز در نواحی مانند بینی و لب خود احساس بی حسی کند که این مسئله کاملا طبیعی است و به طور خود به خود حل خواهد شد. ممکن است بعد از لیفت، لب بالایی کمی ورم کند که با استفاده از کمپرس سرد بر طرف خواهد شد.

هیچ محدودیتی برای دوش گرفتن پس از تزریق تزریق مزوژل جالپرو وجود ندارد . صورت خود را تمیز نگه دارید تا خطر عفونت کاهش یابد.

خیر. به هیچ عنوان قبل از پیوند مو ابرو آن را رنگ نکنید. استفاده از مواد شیمیایی تارهای مو را ضعیف می کند و تاثیر منفی روی آنها دارد. از این رو ممکن است که فرد دچار عوارضی شود. از طرفی رنگ کردن موها باعث می شود که باعث می شود که موهای سفید قابل تشخیص نباشند و این برای پیوند خوب نیست. زیرا پیوند باید کاملا طبیعی صورت بگیرد تا نتیجه حاصل از آن رضایت بخش باشد.

دوره نقاهت برای کاشت ابرو نسبتا سریع است. در چند روز اول متوجه پوسته شدن اطراف ابرو خواهید شد. ممکن است لازم باشد تا 3 هفته پس از جراحی از ورزش شدید اجتناب کنید.
کاشت مو

سوال خود را با ما مطرح کنید


در نظر داشته باشید ساعت پاسخگویی شنبه تا چهار شنبه 9 صبح تا 9 شب و پنج شنبه 9 صبح تا 3 ظهر می باشد.

up
phone