سوالات متداول

سوالات متداول


.

امروزه مشکلات پوستی بسیار زیادی وجود دارد که هر کدام راه حل مخصوص به خود را داراست. پس در ابتدا باید منشا این مشکلات مشخص شود. برخی از مشکلات مربوط به پوست و مو در عموم مردم شایع هستند و در نتیجه ما تصمیم گرفتیم به پرسش های متداول به صورت خلاصه و مفید پاسخ دهیم. 

از این رو شما می توانید به قسمت پایینی صفحه مراجعه کرده و به بررسی سوالات متداول همراه با پاسخ دقیق بپردازید. همچنین اگر به دنبال راه حلی برای مشکل به وجود آمده هستید، به شما توصیه می شود با مشاورین کلینیک الهام ارتباط برقرار کرده  تا پزشکان متخصص به صورت کامل پوست و موی شما را مورد آنالیز دقیق قرار دهند و سپس با ارائه راه حل هایی مشکلات به وجود آمده را برطرف کنند. 

 

ابروهای دراز و کشیده می ‌تواند گزینه مناسب برای افرادی با صورت کشیده باشد.

برخی‌ها استفاده از ماده بیهوشی را دلیل ریزش ابرو می‌ دانند. اما برخی از پژوهشگران معتقدند که استرس و اضطراب زیاد باعث بروز این مشکل می‌ شود.

هزینه هاشور ابرو بستگی به موارد مورد استفاده و مهارت فردی دارد که این کار را انجام می‌ دهد. این هزینه بسته به شرایط اقتصادی امروزی دارای قیمت ثابتی نیست.

شقیقه ها به قسمت بالایی صورت ظاهری صاف و کانتور می دهد . شقیقه‌های صورت، نواحی صاف کوچکی هستند که در لبه ابروها قرار دارند، تا نوک گوش‌ها و به خط موی شما برمی‌گردند. آنها به تعریف و شکل دادن به چهره ای جوان در زمانی که چاق و پر هستند، کمک می کنند.

هر دو این روش ‌ها نیمه دائمی هستند. در سایه پوست خالی ابرو سایه زده می‌ شود، اما در هاشور خطوط مانند تارهای مو در نواحی خالی کشیده می ‌شود. هر فردی با توجه به سلیقه خود می ‌تواند یک روش را انتخاب کند.

برای افراد با صورت گرد شکل گزینه ‌های بیشتر در انتخاب ابرو وجود دارد. اما عموما برای این افراد ابروهای پهن و کوتاه گزینه مناسب ‌تری است.

بله در صورتی که از ژل تزریق شده یا مدل آن رضایت نداشتید، پزشک دارویی را به لب شما استخراج می ‌کند. آن دارو می ‌تواند ژل را حل کرده و از بین ببرد.

اگر عمل شما یک جراحی بینی باز بود، باید حداقل دو ماه بعد از آن آرایش نکنید، اگرچه می توانید پس از برداشتن بخیه ها شروع به آرایش کردن کنید. با این حال، به مقدار آرایش و محل آن توجه داشته باشید.
کاشت مو

سوال خود را با ما مطرح کنید


up
phone