سوالات متداول

سوالات متداول


.

امروزه مشکلات پوستی بسیار زیادی وجود دارد که هر کدام راه حل مخصوص به خود را داراست. پس در ابتدا باید منشا این مشکلات مشخص شود. برخی از مشکلات مربوط به پوست و مو در عموم مردم شایع هستند و در نتیجه ما تصمیم گرفتیم به پرسش های متداول به صورت خلاصه و مفید پاسخ دهیم. 

از این رو شما می توانید به قسمت پایینی صفحه مراجعه کرده و به بررسی سوالات متداول همراه با پاسخ دقیق بپردازید. همچنین اگر به دنبال راه حلی برای مشکل به وجود آمده هستید، به شما توصیه می شود با مشاورین کلینیک الهام ارتباط برقرار کرده  تا پزشکان متخصص به صورت کامل پوست و موی شما را مورد آنالیز دقیق قرار دهند و سپس با ارائه راه حل هایی مشکلات به وجود آمده را برطرف کنند. 

 

ریشه اصلی موهای زائد جلوی پیشانی مربوط به ژن یک فرد می گردد. اما دلایل دیگری از جمله برخی بیماری ها وجود دارند که می توانند منجر به رشد موهای جلوی پیشانی شوند. برای مثال، تغییرات شدید هورمونی می تواند نقش بسزایی در پرمویی یک فرد ایفا کند.

لازم است که سریعا بعد از لیزر از کرم ضد آفتاب استفاده کنید، زیرا بعد از لیر پوست به شدت حساس می شود و اگر مستقیما در معرض تابش آفتاب قرار بگیرد احتمال سوختگی وجود دارد. همچنین تا دو روز بعد از لیزر از مصرف مواد آرایشی خودداری نمایید. همچنین افرادی که لیزر می کنند باید تا یک هفته از آب داغ دور بمانند. در ناحیه ای که لیزر را انجام داده اید، تا یک روز عطر نزنید. همچنین تا یک روز بعد از لیزر از انجام فعالیت های بدنی زیاد واقعا اجتناب کنید.

برای رفع این موها ابتدا باید پزشک شما را بررسی کند و تصمیم بگیرید که به چند جلسه درمان نیاز دارید. به طور متوسط به 4 تا 6 جلسه لیزردرمانی نیاز است. اما در برخی مواقع ممکن است بیمار به تعداد جلسات بیشتری نیاز داشته باشد.

بله. کاشت ابرو یک روش دائمی برای داشتن موهای پرپشت و طبیعی در قسمت ابروها است. به همین دلیل، این روش برای افرادی که دچار ریزش مو یا کم مویی در ناحیه ابرو هستند می تواند بسیار مفید واقع شود.

معمولا موهایی که در بانک مو واقع شده اند، موهای مقاومی هستند و به راحتی دچار ریزش نمی شوند. به همین دلیل است که گرافت ها را از این ناحیه استخراج کرده و ناحیه مورد نظر در سر پیوند می زنند.

به لحاظ عملی هنوز تاثیر مثبت این روغن بر روی ابروها کشف نشده است. اما برخی ها بر این باورند که روغن کرچک موهای ابروها را تقویت کرده و مانع از ریش آنها می گردد.

بیشترین تعداد گرافتی که می توان به لحاظ عملی در هر بار پیوند زد 4500 عدد است. این عدد در برخی از افراد ممکن است کمتر نیز باشد. از این رو، ما نزدیک به تراکم طبیعی خواهید بود و جز این نمی تواند باشد.

در خیلی از موارد نیاز نیست که برای پر کردن بخش های خالی سر از تراکم طبیعی استفاده نمود. زیرا اگر برای پر کردن برخی از بخش ها تعداد زیادی گرافت کاشته شود، فولیکول ها به هدر خواهند رفت.
کاشت مو

سوال خود را با ما مطرح کنید


up
phone