کاشت ابرو https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/how-to-use-my-images

کاشت ابرو

اگر شما هم به دنبال راهی برای داشتن ابروهایی ضخیم، خوش حالت و دائمی هستید، راه حل شما کاشت ابرو در کلینیک الهام است. دلایل بسیاری می توانند باعث کم پشتی و باریک بودن ابروان ما شوند و راهکاری که تا بحال برای پر کردن ابروهای کم پشت و نازک مورد استفاده قرار می گرفته، غالباً تتو و محصولات آرایشی بوده اند؛ اما اخیراً بسیاری از افراد به دنبال چاره ای دائمی و طبیعی برای حل این مشکل هستند. راه حلی به نام "کاشت ابرو". 

کاشت ابرو توسط یک متخصص زیبایی یا جراح و با انتقال مو از نقاط دیگر ( مثل موی سر ) صورت گرفته و یکی از پرطرفدارترین و کاربردی ترین روش هایی است که اخیراً توسط افراد بسیاری برای زیبا سازی و فرم دهی به ابروها مورد استفاده قرار می گیرد. در کلینیک پوست، مو و زیبایی الهام می توانید از روش های SUT ( غیر جراحی )،NFUT و ترکیبی برای کاشت ابرو بهره مند شوید.

نمونه خدمات انجام شده


در زمینه کاشت ابرو بیشتر بدانید


کاشت ابرو توسط ملکه کاشت ابرو ایران

خانم دکتر الهام فلاحتی، مدیر کلینیک زیبایی الهام و مدرس مجرب کاشت ابرو، به دلایل مختلف از سوی زیباجویان به عنوان ملکه کاشت ابروی ایران لقب گرفته اند، از جمله استفاده از روش های نوین در کاشت ابرو نظیر استفاده از سوزن هایی به ظرافت انسولین (needle) برای اولین بار در ایران در فرآیند کاشت برای دستیابی به بالاترین تراکم ابرو.

https://clinicelham.com/li https://clinicelham.com/license

شاید بسیاری از بانوان برای پرکردن ابروهای خود از تتو و یا روش هایی نظیر هاشور زدن و میکاپ استفاده کنند؛ اما تمامی این روش ها موقتی بوده و مسلماً ظاهر زیبا و طبیعی موهای واقعی را نخواهند داشت. علاوه بر این، روشهایی مثل تتو، عوارض، هزینه و نکات خاص خود را دارند که می بایست مداوماً تمدید شوند.

کاشت ابرو

برای داشتن ابروهایی نچرال یا طبیعی، پرپشت و خوش فرم، بهترین راه حل و روش، کاشت ابرو است. در این روش حتی کوچک ترین ارگان های سازنده تارهای مو، پیوند زده شده و به نواحی ابروان منتقل می شوند تا رشد طبیعی در این نواحی نیز ادامه یابد. 

هرچند ممکن است که این عمل به نظر ساده آید، اما مواردی وجود دارند که باید قبل از هر چیز مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرند. نظیر تفاوت های قیمتی کاشت در کلینیک های مختلف، عوارض جانبی و یا تخصص دکتر زیبایی و غیره.

بنابراین کاشت ابرو فرآیندی است که از طریق آن شاخه یا دسته ای از موهای نقاط دیگر به صورت پیوندی به نواحی ابروها منتقل می شوند. هدف از این پیوند این است که این شاخه ها در نواحی ابروها رشد کرده و زیبایی چهره را دو چندان کنند.

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

کلینیک الهام با بیش از 12سال سابقه و استفاده از جدیدترین روش ها و دستگاه ها در ایران و بهره مندی از پرسنلی آموزش دیده و حرفه ای توانسته در این سال ها رضایت زیباجویانی مختلفی را جلب کند؛ زیباجویانی با ابروهای تتو، کم پشتی موهای ابرو، ضعیف بودن بانک مو، و مخاطبینی که قصد بالا بردن ابروها، فاصله دهی بین ابروان، طرح دهی و زاویه دهی به ابروها و ... را داشته و توانسته اند به ایده آل مورد نظر خود دست یابند.

نمونه های کاشت ابرو طبیعی

نمونه های کاشت ابرو را می توان در سایت های مختلفی مشاهده کرد، اما در این ویدیو و تصاویر زیر می توانید نمونه های کاشت ابروی طبیعی در کلینیک الهام را مشاهده کنید.

https://clinicelham.com/license

 https://clinicelham.com/license

مراحل و فرآیند کاشت ابرو

یکی از روندهای کاشت مو به این صورت است که بعد از تزریق یک داروی بی حس کننده، دکتر یا جراح بریدگی های کوچکی در نواحی اهداکننده مو ( اغلب از نواحی بالای گوش ) و نقاط کاشت در نواحی ابروها ایجاد کرده و سپس عمل پیوند را شروع می کند؛ که این فرآیند در کل حدود 2 الی 3 ساعت طول می کشد.

با کاشت ابرو به این شیوه، پس از پیوند، صاحب ابروهایی پرپشت و طبیعی شده و شاید دیگر نیازی به makeup یا آرایش پیدا نکنید.

روش های مختلفی برای کاشت ابرو ارائه شده و مورد استفاده قرار می گیرند که انتخاب روش و مدل کاشت به فرم صورت، محل برداشت مو، دوام، فرم مورد نظر و سایر تصمیمات شما و جراح تان بستگی دارد که می بایست در جلسات مشاوره قبل از کاشت مورد بحث قرار گیرند.

روش‌های کاشت ابرو

روش های کاشت ابرو به چند دسته تقسیم می شوند؛ ولی باید بگوئیم که همه این روش‌ها متشکل از پنج مرحله اصلی هستند. به طور کلی مراحل کاشت ابرو بین ۲ تا ۴ ساعت زمان نیاز دارد. 

اما رایج ترین روش های کاشت ابرو عبارتند از:

 •  روش FUT: در این روش موهای پیوندی از نواحی اطراف گوش یا روی سر برداشت شده و با ایجاد برش و بخیه به ابروها منتقل می شوند؛ در این روش نیز همانند کاشت مو، با استفاده از سوزن های مخصوص، میکروگرافت نای برداشته شده ( منظور از گرافت، یک تا چهار تار مو می باشد ) و با دقت بالا در نواحی مورد نظر کاشته می شود. پس از کاشت مو به این روش، موهای ابروان شما پس از چند ماه رشد کرده و می توانید آن را همانند موهای طبیعی دیگر اصلاح کنید.
 • روش SUTبرخلاف روش FUT، این روش برای برداشت و کاشت مو از برش و ایجاد زخم خودداری کرده و حالت طبیعی بیشتری نسبت به سایر روش ها به ابروها می دهد. به همین دلیل است که این روش محبوبیت بیشتری بین افراد دارد.
 • روش FITدر روش FUT بجای برداشت نواری از مو از نواحی دیگر، قسمت کوچکی از پوست سر ( پشت سر ) برش داده شده و پس از انتقال به نواحی ابروها، جای زخم با بخیه ترمیم خواهد شد. اما در روش FIT، چند واحد فولیکولی مو به صورت دانه دانه از پوست ناحیه اهدا کننده جدا شده و در نقطه مورد نظر کاشت می شوند؛ این روش به دور از جای زخم، بریدگی، بخیه و خون ریزی انجام خواهد شد.

مزایای کاشت ابرو

 1. افزایش تراکم موهای ابرو
 2. طراحی فرم و ظاهر طبیعی و ایده‌آل ابرو با توجه به شکل هندسی صورت و سلیقه‌ی فرد
 3. نتایج‌ طبیعی‌تر و رضایت بخش تر از تاتو، میکروبلیدینگ و هاشور ابرو
 4. پوشاندن جای زخم‌ها و دیگر ناهنجاری های صورت در ناحیه‌ی ابرو
 5. نتایج همیشگی و دائمی، ان هم با تارهای طبیعی 

معایب کاشت ابرو

 1. احتمال دارد که جهت رشد موهای پیوند شده ابرو خوب از آب در نیاید. این قضیه تا حد زیادی به تجربه و مهارت جراح مربوطه بستگی دارد.
 2. معمولا سرعت رشد موهای کاشته شده در ناحیه ابرو بیشتر از موهای طبیعی ابرو است؛ چون فولیکول‌های پیوند شده از پوست سر جدا شده‌اند. برای همین باید ابروها را در فواصل زمانی کوتاه اصلاح و مرتب کنید. که البته این مشکل به مرور کمی بهبود میابد.
 3. موهای کاشته شده از نظر شکل ظاهری کمی با موهای ابرو فرق دارند. 
 4. گاهی اوقات برای رسیدن به یک  ابروی ضخیم و پرپشت به بیشتر از یک جلسه‌ی کاشت نیاز خواهد بود.

کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو

هزینه‌ی نهایی کاشت ابرو بستگی به تراکم ، وضعیت فعلی ابروها، تعداد جلسات لازم برای درمان، متد کاشت ابرو و موارد دیگر بستگی دارد. برآورد دقیق‌ هزینه‌ها در جلسه‌ی مشاوره مشخص می شود. 

مخاطبان کاشت ابرو

کاشت ابرو هم برای بانوان و هم برای آقایان امکان پذیر است و از نظر جنسیت با محدودیتی مواجه نخواهیم بود. چنانچه پوست ناحیه‌ی ابروهای فرد سالم باشد، می‌تواند عمل ترمیم ابرو را به راحتی انجام بدهد. 

اگر بخواهید دقیق‌تر بدانید باید بگوییم، اگر یک یا چند مورد از موارد زیر در مورد شما صدق کند، کاندیدای مجاز برای ترمیم ابروهایتان هستید:

 • تراکم کم یا فقدان ابرو به صورت مادرزادی 
 • فرم و حالت نامناسب ابروها
 • از دست رفتن همه یا قسمتی از ابروها به دلایلی همچون سوختگی، زخم، شکستگی و جراحی
 • کم‌پشت شدن و نازک شدن تارهای ابرو ناشی از اصلاح بیش از حد ابرو
 • نیاز به طبیعی‌سازی و بهبود شکل ظاهری ابروهای تاتو شده یا هاشور خورده کاشت ابرو

مدل های مختلف کاشت ابرو با انتخاب زیباجو

ابتدا باید طرح و مدل کاشت ابرو را تعیین کرد. برای این کار از فرد خواسته می شود که شکل و طرح ابروی دلخواه خود را روی صورت خود رسم کند. اگر ابروهای فرد تتو یا هاشور داشته باشد و بخواهد روی آن کاشت ابرو را انجام دهد، دیگر نیازی به اجرای این مرحله نیست.

بعد از این که طرح مورد نظر فرد مشخص شد و تصمیمات لازم اتخاد گردید، جراح با لحاظ کردن شکل هندسی صورت فرد، اصلاحاتی در طرح ابرو پیشنهادی وی ایجاد می‌کند تا شمایل ابروها متقارن و نسبت‌های هندسی ان با صورت متناسب باشد. وقتی که طرح ابرو تایید شد، جراح به سراغ پیوند می‌رود. 

تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت ابرو

تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت ابرو به شرایط فرد بستگی دارد. اغلب بین ۱۰۰ تا ۶۰۰ گرافت برای رسیدن به ابروهایی پهن و ضخیم کفایت می‌کند و هرگز این تعداد از ۸۰۰ عدد برای هر ابرو بیشتر نمی شود. اما می توانید در کلینیک الهام کاشت ابرو را بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ گرافت انجام دهید!

مشاوره کاشت ابرو

مراقبت های پس از کاشت

ممکن است تنها برای چند روز زخم های بسیار کوچکی در اطراف ابروهایتان داشته باشید. از جمله مراقبت های پس از کاشت ابرو، می توان به تمرینات ورزشی سنگین اشاره کرد که بهتر است تا حدود 3 هفته از انجام تحرکات شدید خودداری کنید. اما در صورت مشاهده جای برش، ورم یا زخم بلافاصله با دکتر زیبایی خود در کلینیک الهام تماس بگیرید.

دقت داشته باشید که شاید پس از چند هفته، با ریزش های بسیار اندکی مواجه شوید که این یک اتفاق بسیار طبیعی است؛ چراکه موهای ابروهای جدید شما بعد از چند ماه شروع به رشد خواهند کرد. 

عوارض کاشت ابرو

در اکثر کیس ها، کاشت ابرو عوارض خاصی ندارد، اما بهتر است قبل از کاشت با دکتر متخصص خود در کلینیک الهام برای دریافت مشاوره تماس گرفته و در خصوص عوارضی نظیر ورم، آسیب های عصبی،  کبودی و یا ناراحتی های احتمالی صحبت کنید.

کاشت ابرو عملاً جزو فرآیندهای پزشکی نبوده و شامل بیمه های درمانی نخواهد شد؛ در واقع کاشت ابرو نیز همانند سایر عمل های زیبایی هزینه ثابت و مشخصی نداشته و بسته به نوع و کیفیت خدمات، دستگاه ها و ابزارهای مورد استفاده و از همه مهمتر تخصص و تجربه دکترهای زیبایی کلینیک، متغیر هستند.

کاشت ابرو روی تتو

 یکی از روش هایی که افراد برای ابروهای خود در نظر می‌گیرند، استفاده از تتو کردن ابروها است. در این روش بخش مشخصی از ابرو با استفاده از تتو و رنگ شکل مناسب خواهند گرفت و همین عامل باعث شده بسیاری از افراد تمایل داشته باشند ابروهای خود را تتو کنند. 

برای رنگ کردن ابرو پس از کاشت نیز باید یک سری نکات را رعایت کنید.

  https://clinicelham.com/license

همچنین بعد از گذشت مدت زمان مشخص ابروها شکل اولیه خود را از دست خواهند داد  و توصیه می شود از روش های دیگری برای کاشت ابرو استفاده کنید. امروزه بسیاری از افراد که به کلینیک الهام مراجعه می‌کنند در گذشته از تتو کردن ابرو ها استفاده کرده اند که متاسفانه نتیجه مطلوبی به دست نیامده است. 

از این رو آن ها به دنبال کاشت ابرو بر روی قسمت تتو شده هستند، چراکه کاشت ابرو کاملا طبیعی و مدت زمان بسیار زیادی بر روی صورت شما واقعی خواهد ماند.  

متاسفانه بسیاری از افراد این احساس را دارند که تتو کردن ابرو هزینه بسیار کمتری در مقابل روش های طبیعی کاشت ابرو در بر خواهد داشت که باید بیان کنیم این دیدگاه بسیار اشتباهی است، چرا که شما برای تتو کردن ابرو باید چندین جلسه را سپری کنید و اگر جمع بندی نهایی بین روشهای طبیعی کاشت ابرو با تتو داشته باشیم متوجه خواهیم شد که هزینه کاشت در روش های طبیعی بسیار کمتر از هاشور و یا تتو کردن ابرو ها خواهد بود. 

نکته بسیار حائز اهمیت این مورد است که اگر به تازگی ابروهای خود را تتو کرده اید بهتر است مدت زمان مشخص مثلا حدود سه هفته صبر کنید تا زخم های به جای مانده از تتو بهبود پیدا کنند چرا که در چنین مواقعی امکان کاشت ابرو بر روی زخم های شکل گرفته وجود ندارد.

 اما اگر مدت زمان مشخصی است تتو کردن شما سپری شده به راحتی می توانید پزشکان کلینیک الهام مراجعه کرده تا آن ها یک روش بسیار خوب برای کاشت ابروی شما پیشنهاد دهند.  کاشت ابرو

علل ریزش ابرو

 دلایل بسیار زیادی بریا ریزش ابرو وجود دارد و در نتیجه  هنگامی که با ریزش ابرو مواجه شدید، بهتر است نزد پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید تا وی به صورت تخصصی علت ریزش مو را پیدا کند. 

زمانی که شما قصد کاشت موهای ابرو را دارید، اگر علت ریزش پیدا نشده باشد، ممکن است بعد از کاشت، دوباره با ریزش مجدد مواجه شوید و در نتیجه فرایند درمان طولانی خواهد شد و هزینه‌های زیادی را نیز باید متقبل شوید. 

در بسیاری از موارد ممکن است ریزش ابرو را بتوان کنترل کرد، اما اگر ریزش ابرو ارثی باشد باید از درمان های پیچیده تری استفاده شود. 

اگر شما با بیماری‌هایی از قبیل کم کاری و یا پرکاری تیروئید، بیماری های مربوط به خود ایمنی، سوختگی عفونت، اختلال در رشد ابروها به صورت مادرزادی روبه‌ رو هستید، بهترین کار کاشت ابرو های ضخیم است. این عمل باعث خواهد شد هم زیبایی چهره شما باز گردد و هم دیگر مشکلی در این زمینه نداشته باشد. 

روش های جایگزین برای جلوگیری از ریزش ابرو

برخی از افراد ترجیح میدهند، به جای کاشت ابرو از تاتو، هاشور، مداد ابرو و سایر روش های دیگر استفاده کنند. این درمان ها همگی موقت هستند و البته تاثیر کمتر از کاشت ابرو خواهند داشت پس توصیه ما به شما این است اگر قصد دارید چهره جذابی داشته باشید بهتر است  کاشت ابرو را به عنوان بهترین راه حل برای زیبایی در نظر بگیرید. 

 گلبول های قرمز اکسیژن ها را از طریق خون به نواحی مختلف  بدن حمل می کنند. اکسیژن ها باعث رویش مو در نواحی پوست سر و صورت خواهند شد و زمانی که سن افراد افزایش پیدا می ‌کند، گلبول های قرمز اکسیژن کمتری تولید می کنند و همین عامل باعث ریزش مو ابرو خواهد شد. در خصوص پوسته پوسته شدن ابروها پس از کاشت نیز این مطلب را مطالعه کنید.

کاشت ابرو

پس زمانی که سن شما افزایش پیدا کرده و دچار ریزش موهای ابرو شده اید، چاره‌ای جز کاشت ابرو  نخواهید داشت. از سوی دیگر ممکن است در سنین کمتر مانند نوجوانی و یا جوانی با ریزش ابرو مواجه شوید. 

علت بسیار محتمل این ریزش، ارثی بودن آن است. پس توصیه میشود، با پزشک  متخصص مو و پوست مراجعه کنیم تا وی پس از اطمینان  از ریزش  ارثی، کاشت ابرو را برای شما در نظر بگیرد. 

فولیکول ها

  با نگاه تخصصی به پوست سر متوجه شدیم، فولیکول های موجود به صورت توده ای هستند پس اگر موی سر شما با ریزش مواجه شد  فولیکول های نواحی مشخص باید به صورت تجمعی ترمیم شوند؛ اما  رویش ابرو به صورت تک تار است و در نتیجه استخراج فولیکول در ابرو باید بسیار متفاوت تر از استخراج فولیکول ها در مو باشد. 

از سوی دیگر برخی از افراد به مراکز غیر معتبر مراجعه می ‌کنند و در نتیجه کاشت ابرو تاثیر مثبتی بر چهره آن ها نخواهد داشت. به عنوان مثال چرخه رشد ابرو با مو بسیار متفاوت است. 

در این جا اگر پزشک متخصص از تبحر کافی برخوردار نباشد از ریشه هایی استفاده می کند که خیلی سریع رویش پیدا می ‌کنند و در نتیجه موی ابروی شما بعد از مدتی بلند تر از حد استاندارد خواهد شد. پس اگر قصد کاشت ابرو را دارید بهتر است به متخصصین مجرب پوست و مو مراجعه کنید  تا به هدف دلخواه خود دست پیدا کنید. 

جهت دریافت مشاوره و آگاهی از هزینه های کاشت ابرو در کلینیک زیبایی الهام با مشاوران ما تماس گرفته و یا از طریق فرم پایین صفحه، درخواست خود را ثبت کنید.

 بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

جهت آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر با روشهای کاشت مو و ابرو به مقالات کلینیک الهام مراجعه کرده ویا با مشاورین ما در تماس باشید.

 کاشت ابرو


بهتر است قبل از اقدام به کاشت ابرو، به دنبال بهترین کلینیک باشید؛ پس مرکزی با تجربه و دارای صلاحیت را برای اینکار انتخاب کنید. کلینیک الهام با بیش از 12سال سابقه و بکارگیری بهترین و به روزترین روش ها و دستگاه ها و کادری از متخصصین مجرب و حرفه ای پذیرای شما عزیزان است.

 فیلم های کاشت ابرو از نتایج کسب شده در کلینیک الهام و نظر زیباجویان

https://clinicelham.com/license

https://clinicelham.com/license


اشتراک با دوستان

back image

ویدیو در زمینه کاشت مو


سوالات متداول


هزینه کاشت را نمی توان دقیق اعلام کرد، باید ابتدا مدل ابرو، روش کاشت و موارد مهم دیگر توسط مشاور بررسی شوند و بعد هزینه خدمت شما اعلام خواهد شد؛ برای دریافت مشاوره رایگان با شماره مندرج در این صفحه تماس بگیرید.

خیر کاشت طبیعی ابرو، به صورتی است که از بافت طبیعی و بانک موهای فعلی شما برای برداشت کمک گرفته می شود؛ به علاوه از دستگاه های مدرن و کاملاً بهداشتی برای پیشبرد تمام اقدامات استفاده شده و کادر پزشکی نیز دارای تاییده های رسمی پزشکی هستند؛ در زمان کاشت نیز نواحی ابرو بی حس خواهند شد. بنابراین در این روش، مورد خاصی استعمال نمی شود که بخواهد برای شما عوارضی ایجاد کند.

البته؛ در صورتی که قبلا در کلینیک الهام از خدمات زیبایی استفاده کرده اید، یک تخفیف ویژه مشتری وفادار کسب خواهید کرد. با این وجود اگر برای اولین بار از خدمات کلینیک الهام استفاده می کنید هم میتوانید از تخفیف مناسب برای کاشت ابرو برخوردار شوید؛ رضایت شما باعث خوشنودی ماست.

درخواست مشاوره با کارشناسان ماجدیدترین هدایا، تخفیف ها و خدمات کلینیک الهام رو از دست نده!

clinic elham

ارسال نظر


قوانین ارسال نظر
 • با دقت نظرات قبلی را مطالعه کنید و از ارسال نظر تکراری بپرهیزید

 • از ارسال نظر به زبان انگلیسی و فینگیلیش خودداری کنید

 • گذاشتن لینک در متن نظر ممنوع است

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

نظری در این بخش وجود ندارد

اولین نفری باشید که نظر خودش رو ثبت می کنه

ثبت نظر

مطالب مرتبط

شاید موارد زیر که ارتباط زیادی با خدمت: کاشت ابرو دارند را دوست داشته باشید

کاشت ابرو چیست؟ کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو چیست؟

افراد زیادی هستند که ریزش ابرو دارند یا مادرزاد دارای ابروهای ظریف و کم مو بوده

مزایا، معایب و عوارض کاشت ابرو مزایا، معایب و عوارض کاشت ابرو

مزایا، معایب و عوارض کاشت ابرو

داشتن ابروهای نازک یا کم پشت می تواند برای بسیاری از افراد مشکل بزرگی باشد که می

نکاتی در خصوص کاشت ابرو نکاتی در خصوص کاشت ابرو

نکاتی در خصوص کاشت ابرو

ابروهای هر فرد، نشان دهنده چهره زیبا او می باشد که این ابرو همانند قاب بر بالای

ترمیم و ماندگاری کاشت ابرو ترمیم و ماندگاری کاشت ابرو

ترمیم و ماندگاری کاشت ابرو

موهای کم پشت ابرو تمام جذابیت چهره شما را از بین می برد. ترمیم موی ابرو که معمول

تفاوت کاشت ابرو و میکروبیلدینگ تفاوت کاشت ابرو و میکروبیلدینگ

تفاوت کاشت ابرو و میکروبیلدینگ

ابروها نقش بسزایی در زیبایی چهره دارند. شکل، پری و تقارن ابروها همگی برای برجسته

روش های کاشت ابرو روش های کاشت ابرو

روش های کاشت ابرو

با بالا رفتن سن ابروهای خانم ها شروع به ریخته شدن می کند و حتی افراد زیادی هستند

نمونه و مدل های کاشت ابرو نمونه و مدل های کاشت ابرو

نمونه و مدل های کاشت ابرو

ابروها جز یکی از ویژگی های مهم صورت محسوب می شوند و هر نقصی از آن ها  کاملا

تفاوت کاشت ابرو و میکروبیلدینگ تفاوت کاشت ابرو و میکروبیلدینگ

تفاوت کاشت ابرو و میکروبیلدینگ

ابرو یک عضو بسیار مهم و زیبایی در چهره هر فردی به شمار می رود‌. کم پشت بودن

up
phone