کاشت ریش https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/how-to-use-my-images

کاشت ریش

کاشت ریش ، بهترین راهکار برای افزایش تراکم و پر کردن نواحی کم پشت ریش و سبیل آقایان؛ ریش های پر و کامل، ظاهری بسیار جذاب و دلربا به آقایان می بخشند؛ اما تمام افراد ذاتاً از ریش هایی پرپشت و خوش فرم برخوردار نیستند؛ برخی از آقایان ریش هایی کم پشت و نامنظم داشته و در اکثر اوقات ترجیح می دهند که صورت خود را به طور کامل اصلاح کنند. ممکن است ریش های شما هم در برخی از نقاط صورت به کلی رشد نکرده و یا بسیار کم پشت باشند. 

پس اگر ریش های شما هم نامنظم و پراکنده هستند، پیشنهاد ما به شما کاشت ریش است. با استفاده از این روش شما می توانید از داشتن ریش هایی بلند، پر و طبیعی لذت برده و جذابیت چهره مردانه خود را چند برابر کنید. کاشت ریش در کلینیک الهام توسط متخصصین مجرب و حرفه ای در سریع ترین زمان ممکن و به روش های NFUT، BHD و ترکیبی انجام می شود.

https://clinicelham.com/license

در زمینه کاشت ریش بیشتر بدانید


رفع نقاط کم پشت و خالی نواحی ریش

ممکن است دلایل مختلفی از جمله مسائل هورمونی، ژنتیکی، استرس و یا حوادث و تصادفات ناگوار، باعث ریزش، نامتعادل شدن و کمبود ریش در صورت برخی از آقایان شوند. مسلماً افرادی که با چنین مشکلی مواجه هستند، روشها و داروهای زیادی را امتحان کرده اند و قطعاً به نتیجه دلخواه نیز نرسیده اند. 

اما خوشبختانه به لطف پیشرفت های اخیر در حوزه زیبایی و توسعه دستگاه های مدرن، این مشکل برطرف شده و شما می توانید با کاشت ریش، زیبایی و جذابیت مردانه خود را حفظ کنید.

کاشت ریش نیز همانند مو و ابرو، با برداشت پیازچه های مو از نواحی پرپشت به خصوص نواحی اطراف گوش، و کاشت در نواحی مورد نظر، صورت می گیرد. کاشت ریش می تواند نواحی چانه، فک و اطراف لب را پوشش دهد؛   

بنابراین دسته ای از تارهایی مو از نواحی اهدا کننده ( اطراف گوش یا پشت سر ) با دقت و حساسیت بالا برداشت شده و پس از انجام اقداماتی خاص برای آماده سازی فولیکول ها، به نواحی کم پشت یا خالی صورت منتقل می شوند. 

روش های کاشت ریش

ممکن است تارهای مو به صورت تک تک و یا نواری از قسمت های اهدا کننده برداشت شوند. اما در مجموع چند روش مرسوم برای عمل کاشت ریش در جهان مورد استفاده قرار می گیرند که مهمترین آنها عبارتند از:

 •  روش FUG

در این روشف جراح، دسته یا "نواری" از پیازچه های مو را از نواحی اطراف یا پشت سر برداشت می کند؛ سپس این تارها زیر دستگاه های مخصوص به تکه های ریز تقسیم شده و آماده کاشت می شوند. غالباً در این روش تراکم ریش ها بیشتر از سایر روش هاست.

 • روش FUE

در این روش، برخلاف روش FUG، تارها به صورت تک تک و تصادفی، با ابزارهایی خاص و حرفه ای استخراج شده و در نواحی مورد نظر صورت کاشته می شوند. آثار درد و جای زخم در این روش بسیار کم بوده و دوران بهبودی سریعتری دارد، اما ممکن است در این روش به تراکم زیادی دست پیدا نکنید.

 • روش NFUT

در این روش، پزشک متخصص با استفاده از ابزارهای حرفه ای و بعد از بی حس کردن ناحیه مورد نظر، قسمت کوچکی از پوست حاوی گرافت های مو را از نواحی پشت سر برش داده و پس از انتقال آن ناحیه را بخیه می کند. در این روش تا 95 درصد از موهای برداشت شده کاملاً سالم در محل مورد نظر کاشت می شوند. به همین دلیل برخی از متخصصین بازدهی این روش را بیشتر از سایر روش ها می دانند.

 • روش BHD

در این روش بجای برداشت از نواحی پشت یا کنار سر، از سایر نقاط بدن برای انتقال و پیوند استفاده می شود. بنابراین این روش برای افرادی پیشنهاد می شود که نواحی پشت سر آنها، موی ایده آل یا کافی برای پیوند و استخراج فولیکول را نداشته باشد.

از آنجا که کاشت ریش از مو دشوارتر بوده و حساسیت و ظرافت پوست صورت بیشتر است، دکتر کاشت می بایست دقت و تجربه بالایی در این عمل داشته باشد؛ بنابراین، در انتخاب کلینیک و جراح بسیار دقت کنید.

مزایا و معایب کاشت ریش و سبیل

داشتن ریش و سبیل پرپشت مزایای زیادی به همراه دارد از جمله اینکه زیبایی فرد را به خوبی تضمین می کند. به علاوه در کشور ما و دیگر کشورهای خاورمیانه گذاشتن ریش برای مردان عرف و تا حدی مهم است. واقعیت این است که نه تنها در کشور های خاورمیانه بلکه در سراسر دنیا، مردان با ریش و سبیل پرپشت، زیباتر و مردانه‌تر به چشم می ایند. 

مزایای کاشت ریش 

 • تنها روش درمانی دائمی و موثر برای درمان ریزش مو در قسمت های مختلف بدن از جمله صورت و سر روش کاشت مو است.
 • در موفقیت های بالا بین ۷۰ تا ۱۰۰ درصد گرافت‌ها با موفقیت در پوست سالم فرد پیوند می‌شوند. این عدد برای پوست‌های آسیب دیده بین ۴۰ تا ۷۰ درصد گزارش شده است. 
 • کاشت مو در هر جای بدن،‌ بدون درد، خونریزی و نیاز به بخیه است. 
 • ریکاوری سریع
 • متدهای امروزی کاشت مو کم‌ تهاجمی و کم‌ عارضه تر هستند.

معایب کاشت ریش

کاهش ذخایر بانک مو. ایده آل ترین فولیکول‌ها برای کاشته شدن در صورت و سر، فولیکول‌های پشت سر هستند. در صورتی که از این فولیکول‌ها برای کاشت ریش استفاده شود، احتمال دارد که در آینده فولیکول‌ به قدرکافی برا کاشت موی سرباقی نماند.

تمام ریش‌های پیوند شده ۳ هفته بعد از کاشت می‌ریزند. اصلا نگران نباشید این اتفاق کاملا طبیعی بوده و بعد از کاشت ریش همیشه رخ می دهد. بعد از ریزش،  فولیکول‌های کاشته شده، به سرعت تارهای موی جدید را برصورت فرد زنده می کنند که این تارها به سرعت رشد می کنند تا جذابیت چهره فرد را تضمین نمایند. 

به طور کلی همه مردانی که می‌خواهند ریش و سبیل پر پشت و طبیعی داشته باشند، می‌توانند برای کاشت ریش و سبیل اقدام کنند. این که شما کاندیدای مناسبی برای این روش هستید یا خیر، در جلسه مشاوره به طور کامل ارزیابی خواهد شد.

متقاضیان کاشت ریش و سبیل 

 • مردانی که وضعیت سلامت عمومی بدن انها در شرایط ایده آلی هست. 
 • افرادی که ریش و سبیل کم پشتی دارند، قسمت هایی از ریش یا سبیل‌شان طاس شده یا به صورت مادرزادی ریش و سبیل ندارند.کاشت ریش

هزینه کاشت ریش و سبیل

هزینه کاشت ریش نیز همانند سایر عمل های زیبایی به فاکتورهای زیادی بستگی دارد، بنابراین در خصوص قیمت باید مواردی نظیر روش کاشت، تراکم، طراحی و مدل ریش و از همه مهمتر تخصص پزشک و تجربه کلینیک توجه کرد؛ 

در صورت نیاز به دریافت مشاوره و یا آگاهی از هزینه های کاشت ریش در کلینیک الهام، با مشاوران ما تماس گرفته و یا از طریق فرم پایین صفحه، درخواست خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

بنابراین، هزینه کاشت ریش و سبیل به میزان تراکم فعلی ریش و سبیل فرد، تراکم هدف و شیوه کاشت مو بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه‌ها، باید یک نشست توجیهی با جراح مربوطه ترتیب دهید. 

عوارض کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش عموماً عوارض خاصی ندارد؛ اما مهم است که قبل از عمل حتماً در جلسه مشاوره، با دکتر خود در خصوص عوارض احتمالی از جمله خون ریزی، عفونت، ورم و درد صحبت کنید.

اما این موارد به ندرت اتفاق افتاده و به شرایط قبلی شما بستگی دارد که در این خصوص دکتر با دقت وضعیت شما را بررسی کرده و از این قبیل عوارض جلوگیری خواهد کرد.

با توجه به اینکه دکتر متخصص از داروهای بی حس کننده استفاده می کند، در پروسه کاشت ریش دردی تجربه نخواهید کرد. برخی از عوارض احتمالی عبارتند از:

قرمزی، تورم و التهاب صورت از جمله عوارض طبیعی کاشت ریش و سبیل هستند که بعد از چند روز به کلی برطرف می‌شوند. فرد از روز دوم می‌تواند به راحتی به امورات روزانه خود مشغول شود، هرچند خوب است چند روزی را در خانه و به استراحت بگذراند. 

بعد از ان ریش و سبیل‌ فرد رشد می‌کند و فرد می‌تواند به مدل دلخواه‌ خود آن‌ها را بتراشد. مشاوره کاشت ریش

متد ‌های امروزی کاشت ریش و سبیل کم‌ تهاجمی، کم‌ عارضه و ایمن هستند. بیشتر عوارض جانبی کاشت ریش و سبیل طبیعی و موقت هستند؛ پس هیچ گونه جای تردید و دو دلی برای فرد باقی نخواهد ماند. 

اگر در خصوص انتخاب روش و یا تراکم ریش خود دچار تردید هستند، می توانید با مشاوران کلینیک الهام تماس بگیرید.

بعد از جراحی ریش 

زمانی که فولیکول های جدید بر روی سطح پوست شما قرار گرفتند تا حدود دو هفته تقریباً ریش صورت دقیقا همان چیزی خواهد بود که بعد از جراحی مشاهده کرده اید. 

اما بعد از  گذشت زمان موهای کاشته شده شروع به ریزش می کنند. شاید این فرآیند برای بسیاری از افراد دلهره آور باشد، چرا که آن ها این تصور را دارند که عمل کاشت ریش موفقیت آمیز نبوده است و ما باید بیان کنیم،  

کاشت ریش

دیدگاه آن ها کاملاً اشتباه است و زمانی که   ریش های جدید بر روی صورت شروع به ریزش می‌کنند می‌توان آن را نشانه بسیار خوبی در نظر گرفت چراکه بر اساس چرخه رویش فولیکول ها در ابتدا آن ها موهای موجود را پس خواهند زد و سپس فرآیند  رویش موها شروع می شود و در نتیجه شما بعد از جراحی ریش باید حدود دو ماه صبر کنید تا نتیجه مطلوب حاصل شود. 

 • اصلاح کردن

 زمانی که موهای جدید بر صورت شما جایگزین شد،  تا جایی که ممکن است دست به صورت خود نزنید. پس طبیعی است که در این زمان اصلاح کردن ممنوع خواهد بود. 

اما بعد از اینکه دوره رویش فولیکول ها به اتمام رسید و موها شکل طبیعی تری به خود گرفتند و شما می توانید ریش صورت خود را به هر شکلی که مایل هستید اصلاح کنید و در این زمینه هیچ محدودیتی پیش روی شما قرار ندارد. 

زمانی که شما به متخصصین کلینیک الهام مراجعه می‌کنید، آن ها پس از کاشت مو فرآیند اصلاح کردن را به صورت کامل برای شما شرح خواهند داد تا هر طور که مایل هستید، ریش ‌های خود را اصلاح کنید. 

 • بانک مو

 اگر نگاهی به ساختار پوست سر داشته باشید، متوجه خواهید شد که موهای موجود در پشت سر از ساختار بسیار قوی تری برخوردار هستند و از لحاظ ظاهر شباهت بسیار زیادی به موهای ریش دارند. 

از این رو در ابتدا پوست مو و صورت شما توسط پزشک متخصص مورد بررسی قرار خواهد گرفت و سپس  موهای ضخیم که معمولاً در پشت سر قرار دارند برای کاشت ریش ها انتخاب می شود. 

در صورتی که بانک موی پشت سر شما ضعیف بود، پزشک نواحی دیگری از مو ها را بررسی می‌کند تا فراین کاشت ریش نتیجه مطلوبی داشته باشد.کاشت ریش

بهترین کلینیک کاشت ریش

قبل از شروع کاشت، جلسه ای برای تصمیم گیری و مشاوره خواهید داشت که در این جلسه روش، مدل و مناطق مورد نظر انتخاب و تعیین می شوند. پروسه کاشت ریش بین 4 تا 8 ساعت زمان برده و پس از چند ماه، ریش شما به صورت کاملاً طبیعی رشد خواهد کرد. در واقع در فاز اول حدود یک ماه پس از کاشت، ابتدا موهای نواحی ریش شما شروع به ریزش کرده و پس از آن به طور کاملاً طبیعی مجدداً رشد خواهند کرد.

 کادر پزشکی کلینیک الهام از حرفه ای ترین و مجرب ترین دکترهای کاشت مو و ریش تشکیل شده و با 12سال سابقه و بکارگیری بهترین و مدرن ترین دستگاه ها و ابزارهای روز جهان، آماده ارائه انواع خدمات زیبایی بخصوص کاشت مو برای شما عزیزان است.


 https://clinicelham.com/licenshttps://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license

اشتراک با دوستان

درخواست مشاوره با کارشناسان ماجدیدترین هدایا، تخفیف ها و خدمات کلینیک الهام رو از دست نده!

clinic elham

ارسال نظر


قوانین ارسال نظر
 • با دقت نظرات قبلی را مطالعه کنید و از ارسال نظر تکراری بپرهیزید

 • از ارسال نظر به زبان انگلیسی و فینگیلیش خودداری کنید

 • گذاشتن لینک در متن نظر ممنوع است

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

نظری در این بخش وجود ندارد

اولین نفری باشید که نظر خودش رو ثبت می کنه

ثبت نظر

مطالب مرتبط

شاید موارد زیر که ارتباط زیادی با خدمت: کاشت ریش دارند را دوست داشته باشید

روش های کاشت ریش روش های کاشت ریش

روش های کاشت ریش

در بین مردان افرادی هستند که صورت کم مو دارند، یا اینکه کلاً از داشتن ریش و سبیل

فرآیند و نحوه کاشت ریش فرآیند و نحوه کاشت ریش

فرآیند و نحوه کاشت ریش

کاشت ریش یک عمل زیبایی است که برای اصلاح بی نظمی ریش انجام می شود. ریش کامل

قیمت و هزينه کاشت ریش قیمت و هزينه کاشت ریش

قیمت و هزينه کاشت ریش

بسیاری از آقایان از داشتن ریش و سبیل عاجز هستند به طوری که زیبایی هر مردی با داش

کاشت ریش چیست؟ کاشت ریش چیست؟

کاشت ریش چیست؟

ریش های پر پشت و مرتب می تواند چهره یک مرد را بسیار جذاب کند، به همین دلیل بسیار

مراقبت های بعد از کاشت ریش مراقبت های بعد از کاشت ریش

مراقبت های بعد از کاشت ریش

داشتن ریش برای آقایان بسیار پر اهمیت است چراکه چهره آن ها را زیباتر می کند. در ص

مزایا، معایب و عوارض کاشت ریش مزایا، معایب و عوارض کاشت ریش

مزایا، معایب و عوارض کاشت ریش

اگر از نداشتن و ریزش ریش رنج می برید و از راهکارهای موجود برای داشتن ریش استرس و

نمونه تصاویر و مدل های کاشت ریش نمونه تصاویر و مدل های کاشت ریش

نمونه تصاویر و مدل های کاشت ریش

ریش می تواند بخشی جدایی ناپذیر از ظاهر شما باشد. اگر در حال خواندن این مطلب هستی

بهترین کلینیک کاشت ریش بهترین کلینیک کاشت ریش

بهترین کلینیک کاشت ریش

کاشت ریش یکی از عمل هایی است که متداولاً آقایانی که دچار کم مویی در ناحیه ر

up
phone