کاشت مو https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/how-to-use-my-images

کاشت مو

کاشت موی سر، نوعی از عمل زیبایی است که موهای سایر نقاط بدن را به نقاط کم مو و یا خالی از مو منتقل می کند. این نوع عمل های کاشت در دهه های گذشته نیز انجام می شد، اما تکنیک های مورد استفاده توسط پزشکان متخصص و ابزارهای کاشت در این سالها پیشرفت های چشم گیری داشته اند که باعث افزایش بازدهی و رضایت افراد از عمل کاشت شده اند. عمل کاشت مو می تواند هم برای آقایان و هم برای بانوان انجام شود؛ البته فرد متقاضی می بایست دارای بانک موی سالم و امکان رشد در نواحی کم مو را داشته باشد که این موارد در جلسات مشاوره ای با پزشکان بررسی خواهند شد.

پس دیگر نگران کم پشتی، نازکی و طاسی سر خود نباشید، کاشت مو در کلینیک الهام، درمانی قطعی و روشی کاملاً طبیعی، دائمی و با تراکم بالا خواهد بود. مهم این است که در هر سنی، 30، 40 یا حتی 60 سالگی نیز می توانید از این روش برای داشتن موهایی پرپشت و طبیعی استفاده کنید. کاشت موی سر در کلینیک الهام به روشهای FUT، SUT، FUE سوپر میکروگرافت، BHT و SuperSUT انجام می شود. https://clinicelham.com/license

https://clinicelham.com/license

نمونه خدمات انجام شده


در زمینه کاشت مو بیشتر بدانید


کاشت مو طبیعی و دائمی

معمولاً پروسه کاشت مو به این صورت است که ابتدا متخصص ناحیه پوست سر را تمیز و پاکسازی کرده و سپس  ناحیه مورد نظر را بی حس می کند. در ادامه با توجه به متد یا روش انتخابی، عمل پیوند از نقاط پرپشت یا بانک مو، برداشت شده و در منطقه خالی کاشت می شود.

نواحی کاشت مو


روش های نوین کاشت موی سر طبیعی

در این پروسه معمولاً چهار نوع روش برداشت مرسوم هستند که عبارتند از:

 • روش FUT

در کاشت مو به روش FUT، جراح بخش کوچکی از پوست ( 6 تا 10 اینچ ) ناحیه اهداکننده را به صورت نواری برش داده و سپس آن ناحیه را بخیه می کند؛ این ناحیه بلافاصله با موهای اطرافش پوشانده می شود. 

در ادامه اقداماتی بر روی نمونه برداشته شده صورت می گیرد تا فولیکول های مو آماده کاشت در منطقه مورد نظر شوند. به عبارت دیگر، تیم متخصص ، نوار برداشته شده از پوست اهدا کننده را به 500 تا 2000 گرافت ریز تقسیم می کند. تعداد و نوع گرافت مو به نوع، کیفیت، رنگ و ضخامت موهای شما و البته اندازه منطقه مقصد ( ناحیه کاشت ) بستگی دارد. 

 • روش FUE

در این روش، تیم کمکی جراح، پوست ناحیه اهداکننده ( بانک مو ) را اصلاح کرده و سپس جراح متخصص، فولیکول های مو را تک تک از آن ناحیه استخراج می کند. ناحیه برداشت شده، بلافاصله با موهای اطرافش پوشش داده شده و به سرعت التیام می یابند. از این مرحله به بعد هر دو روش دقیقاً همانند هم هستند. 

بنابراین فولیکول های برداشته شده به گرافت هایی تقسیم و سپس به منطقه کاشت پیوند زده می شوند. به صورتی که پزشک پس از بی حس کردن منطقه کاشت، با سو زن هایی مخصوص سوراخ های ریزی ایجاد کرده و گرافت ها را با دقت و ظرافت بالا و با کمک تیم، درون آنها قرار می دهد.

 • روش BHT

روش BHT به این صورت است که بجای برداشت نمونه از نواحی پشت و اطراف سر، فولیکول ها از سایر نقاط بدن نظیر سینه ها یا کتف برداشت می شوند. این روش برای افرادی توصیه می شود که دارای بانک موی مناسب در نواحی سر خود نیستند. با توجه محدودیت هایی که موهای سایر نقاط دارند ( مثل طول رشد )، غالباً از این روش برای تکمیل نواحی پشت سر استفاده می شود.

 • روش SUT

 این روش از جدیدترین و مدرن ترین روشها در کاشت موی سر بحساب می آید چراکه از دستگاه های پیشرفته و اتوماتیک استفاده می شود؛ درصد موفقیت و بازدهی این روش از سایر روش ها بیشتر بوده و می تواند با نظارت کامل پزشک به صورت ترکیبی در کنار سایر روش ها نیز مورد استفاده قرار گیرد. مشاوره کاشت مو

مزایای کاشت مو به روشSUT 

 1. در این شیوه هیچگونه ناراحتی جسمی، جای اسکار و … وجود ندارد.
 2. در این متد برداشت فولیکول مو توسط دستگاه های مجهز و زیر نظر تیم پزشکی انجام می شود.
 3. تراکم کاشت مو در روش SUT ، 14000 تار مو است یعنی  چیزی حدود 3 برابر متد های مرسوم قدیمی مانند : FIT و FUT
 4. این روش فقط در یک جلسه انجام می شود و نیازی به جلسات متعدد نمی باشد.   کاشت مو

هزینه کاشت به روش SUT

یکی از اصلی ترین عوامل مشخص کننده هزینه کاشت مو تعداد گرفت های پیوند شده در سطح سر فرد می باشد. از دیگر موارد می توان به شیوه عملکرد، تجربه و مهارت پزشک تمامی هزینه های کلینیک، به روز بودن تجهیزات آن، برخورداری از تیم حاذق و کار آزموده و...اشاره کرد. 

با توجه به اینکه هر فرد در طول عمر خود نمی تواند بیشتر از 1 تا 2 بار کاشت مو انجام بدهد، حتی اگر هزینه بالایی بپردازد در مقابل نتایج رضایت بخش آن بسیار ناچیز خواهد بود. 

البته روش های فوق می بایست برای هر فرد، قبل از عمل توسط پزشک مورد بررسی و تحلیل قرار گیرند چراکه ممکن است از چند روش به صورت ترکیبی استفاده شود. 

کدام روش را انتخاب کنیم؟

اینکه آیا شما حقیقتاً به کاشت مو احتیاج دارید یا خیر، موضوعی است که تشخیص آن به عهده متخصص کاشت مو است. اصولا برای بیشتر افرادی که مبتلا به طاسی سر و یا کم پشتی موی سر هستند و یا به صورت ارثی موهای خود را از دست داده اند ، روش های درمانی کاشت مو توصیه می شود. به ویژه کاشت مو با متد Sut که بهترین و به روزترین ان است. 

در وضعیتی که فرد به قدر کافی مو بر سر دارد و هنوز دچار ریزش موی مزمن نشده و یا سن و سالش ان چنان بالا نیست ، از شیوه هایی مانند روش prp و یا مزوتراپی می توان بهره مند شد.که در اینجا باز هم تاکید داریم که تشخیص اینکه کدام روش و تکنیک مناسب تر است وظیفه پزشک مربوطه است. 

اقدامات قبل از کاشت

اولین و مهمترین کاری که لازم است انجام دهید این است که با راهنمایی پزشک بررسی کنید که آیا اصلا به کاشت مو احتیاج دارید یا نه. بسیاری از افراد ممکن است تحت تاثیر عواملی غیر از عوامل ارثی به ریزش مو مبتلا شده باشند که در این شرایط از طریق دارو درمانی تا حد زیادی مشکل آنها رفع می شود. 

بعد از عبور از این مرحله و تایید ارثی بودن ریزش مو و احتیاج به کاشت مو، اکنون وقت ان رسیده که به موارد دیگری توجه داشت. از جمله سن ایده ال برای کاشت مو که اغلب برای افراد بالای 23 سال تجویز می شود. کاشت مو

همچنین در رابطه با انواع متد های کاشت مو تحقیق کنید و سعی کنید تا یک کلینیک معتبر و صاحب نام را برای کاشت مو بیابید. همانطور که پیشتر هم اشاره کردیم بهترین و محبوب ترین روش برای کاشت مو در حال حاضر روش SUT است که امتیازات زیادی را برای متقاضیان به دنبال داشته است. .

مدت زمان فرآیند کاشت مو

بسته به سایز ناحیه کاشت و روش مورد نظر، پروسه کاشت موی سر اغلب بین 4 تا 8 ساعت زمان می برد (مدت زمان کاشت مو). البته ممکن است در صورتی که به موهایی ضخیم تر و پر تر نیاز داشته باشید و یا ریزش های غیر طبیعی را تجربه کنید، لازم باشد، پروسه را در آینده ادامه دهید. دریافت نتیجه طبیعی ممکن است یک الی دو سال زمان لازم داشته باشد،

اما پس از گذر فرآیندهای کاشت، ریزش اولیه، و جلسات ترمیمی، و بعد از حدود 6 الی 9 ماه، موهای سر شما به صورت کاملاً طبیعی رشد کرده و می توانید همانند سایر افراد موهای خود را شانه، اصلاح و تقویت کنید. در خصوص ریزش مو پس از عمل باید بدانید که این اتفاق کاملاً طبیعی بوده و معمولاً در ماه سوم رخ خواهد داد؛ بعد از این مرحله موهای جدید شما رشد خواهند کرد.

هرچند تکنیک ها و پیشرفت های مربوط به کاشت مو در سالیان اخیر توسعه یافته اند، اما همچنان دریافت بهترین نتیجه به پزشک متخصص، کلینیک کاشت و تجربه آنها بستگی دارد. پس بهتر است دکتری انتخاب کنید که پروسه برداشت و کاشت مو را با دقت بالا و به صورت تدریجی انجام دهد. 

علاوه بر این باید نکاتی که دکتر کاشت به شما گوشزد می کند را حتما پس از کاشت رعایت کنید. برای مثال ممکن است به طور اتفاقی ضربه ای به ناحیه کاشت شده برخورد کند، در چنین شرایطی باید موارد و مراقبت های خاصی را پیش ببرید. در این مطلب نیز می توانید مدت زمان ترمیم ناحیه کاشت مو را مطالعه کنید.

کاشت مو

هزینه کاشت موی طبیعی

از لحاظ هزینه، کاشت مو همانند سایر عمل های زیبایی نرخ ثابت و مشخصی نداشته و به عواملی نظیر اندازه و وسعت ناحیه کاشت، روش و متد انتخابی، کیفیت کار کلینیک و تخصص پزشکان بستگی دارد. با این وجود می توانید در کلینیک الهام از بهترین و بالاترین سطح کیفیت و رضایت در عمل کاشت موی سر، و با مناسب ترین قیمت برخوردار شوید.

در صورت نیاز به دریافت مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص روشها، قیمت و پیش نیازهای کاشت مو، و یا رزرو جلسه مشاوره حضوری می توانید با شماره های کلینیک تماس گرفته و یا درخواست خود را از طریق فرم زیر تکمیل و برای تیم ما ارسال نمایید.

ارزیابی میزان مهارت و تجربه تیم کاشت

موفقیت امیز بودن عمل تا حد بسیاری بستگی به تجربیات و میزان مهارت و زبردستی تیم پزشکی کاشت مو دارد. موارد مختلفی در این میان حائز اهمیت است، از جمله میزان راحتی بیماران با تیم و اجرای درست دستورالعمل های دقیقی که قبل و یا بعد از پیوند مو توسط پزشک داده می شود، تکنیک های برداشت فولیکول های مو وگرفت ها و سپس روش صحیح پیوند آنها در این زمینه اهمیت فوق العاد ای دارند.

چه تضمینی برای عدم ریزش موهای پیوند شده وجود دارد؟

در صورتی که کاشت موی خود را با تکنیک نوینSUT انجام بدهید باید بگوئیم که کاشت موی شما مادام العمر و دائمی خواهد بود. کاشت مو

افراد مناسب برای کاشت

به طور معمول ریزش مو میان 20 تا 30 سالگی رخ خواهد داد و در یک دوره پنج ساله میزان ریزش به حداکثر خواهد رسید و از این رو می توان بیان داشت و بعد از سپری کردن این دوره شما کاندیدای بسیار مناسبی برای کاشت مو هستید. 

اگر پیشانی شما بلند است و از این بابت احساس رضایت نمی کنید، می توانید با کاشت مو در ناحیه بالای پیشانی، این مشکل را برای همیشه برطرف کنید ( کاشت مو برای کوتاه شدن پیشانی ).

علاوه بر افرادی که قصد کاشت برای اولین بار دارند، افرادی نیز هستند که به دلایل مختلفی مایلند کاشت مجدد مو انجام دهند؛ برای مثال ممکن است از کاشت قبلی خود تجربه دلخواه را کسب نکرده باشید.

از این رو توصیه می ‌شود اگر قصد کاشت مو را دارید به  متخصصین کلینیک الهام مراجعه کرده تا پوست موی سر شما مورد ارزیابی دقیق قرار بگیرد. در این مواقع پزشک متخصص پوست موی شما را مورد آنالیز قرار می دهد تا از وجود فولیکول های کافی بر روی پوست اطمینان حاصل کند. 

توجه داشته باشید  که برای کاشت مو در ناحیه مشخص باید از بانک موی بسیار خوبی برخوردار باشید تا از این طریق امکان کاشت مو میسر باشد. از سوی دیگر  در برخی از افراد الگوی ریزش به اتمام نرسیده است. در چنین مواقعی پزشک  یکسری از داروها را برای شما تجویز خواهد کرد تا از این طریق میزان ریزش بیشتر مو کاهش پیدا کند.

مشاوره با پزشک

اگر یکی از خصوصیت زیر را دارید؛ بهتر است به پزشک متخصص مراجعه کرده تا  الگوی ریزشی و نحوه کاشت مو برای شما مشخص شد.

در برخی از موارد ریزش مو به علت مصرف برخی از داروها رخ خواهد داد. در چنین مواقعی پزشک متخصص علت ریزش را برای شما مشخص می کند اما تا زمان به اتمام رسیدن دوره مصرف دارو؛ امکان کاشت مو میسر نیست. 

اگر شما روشهای متعددی را طی کرده اید اما به نتیجه مطلوب نرسیدید؛ بهتر است به متخصصین کلینیک الهام مراجعه کرده تا بهترین روش برای جلوگیری از ریزش مو برای شما مشخص شود. 

کاشت مو

در برخی از موارد حجم مو به شدت کاهش پیدا می‌کند و در نتیجه تاثیر بسیار زیادی در زیبایی افراد خواهد داشت و اگر موهای شما نازک شده است توصیه می شود در سریع ترین زمان ممکن به کلینیک الهام مراجعه کرده تا مشکل شما برطرف شود.

ممکن است در اثر سوختگی و یا آسیب های جسمانی برخی از افراد برخی از موی خود را از دست داده باشد اگرچه دیدگاه عمومی بر این باور است که امکان کاشت وجود ندارد؛ اما باید بیان داشت اگر بخشی از موی سر شما در اثر حادثه دچار ریزش شده است به راحتی میتوان ناحیه مشخص را ترمیم کرد.

کاشت مو عوامل متعددی بستگی دارد و بهتر است انتظار معقولی بابت نتیجه داشته باشید چرا که برخی از افراد در کوتاهترین زمان ممکن به دنبال بهترین نتیجه هستند و همین عامل باعث می شود  آن ها به سراغ روشهای متعدد که مطلوب نیست بروند و در نتیجه مدت زمان درمان آن ها طولانی تر خواهد شد؛ و از سوی دیگر این افراد برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید هزینه‌های بسیار زیادی را پرداخت کنند. 

به طور کل توصیه می شود  تا قبل از 30 سالگی عملیات کاشت مو صورت نگیرد چراکه در بسیاری از آقایان  در این بازه سنی ریزش مو اتفاق خواهد افتاد  پس در  این بازه سنی بهتر است به متخصصین کلینیک الهام مراجعه کرده و با آنها مشاوره هایی در جهت کنترل ریزش داشته باشید سپس بعد از گذشت این مدت میتوانید جهت کاشت مو اقدام نمایید.

درمان ریزش مو

اگر جزو افرادی هستید که موی شما دچار ریزش قابل توجهی شده، باید از همین الان به فکر کاشت مو باشید تا زیبایی چهره شما تضمین شود. در بسیاری از موارد مردمی که دچار ریزش مو می‌شوند نمی‌دانند که  آیا آنها کاندید خوبی برای کاشت مو هستند و یا خیر. پس  در چنین مواقعی بهتر است به پزشک متخصص مراجعه کنید، تا وی به صورت تخصصی پوست سر شما را مورد بررسی قرار دهد. 

اگر الگوی ریزشی شما به اتمام رسیده باشد، می‌توانید کاشت مو را آغاز کنید.  به طور معمول مو از قسمت های موجود در پوست سر برداشته می‌شود، اما بانک مو بعضی از افراد کاملاً خالی است و فولیکول های کافی و سالم در این نواحی وجود ندارد. 

در اینجا پزشک متخصص به بررسی نواحی مختلف بدن خواهد پرداخت و  بهترین قسمت را برای کاشت مو به شما پیشنهاد خواهد کرد. 

بهترین زمان کاشت

 به طور معمول ریزش اصلی مو قبل از سن ۲۵ سالگی آغاز می شود، پس توصیه می شود به هیچ وجه قبل از این سن برای کاشت مو به پزشک متخصص مراجعه نکنید.  البته میتوانید برای پیشگیری از ریزش بیشتر مو مشاوره هایی از پزشک متخصص داشته باشید اما قبل از 25 سالگی به پزشک متخصص مراجعه نکنید، تا مرحله اصلی ریزش به اتمام برسد. 

در بسیاری از موارد ریزش دوم بین ۲۵ تا ۳۰ سالگی رخ خواهد داد، پس بهترین زمان کاشت مو بعد از ۳۰ سالگی است که چرخه اصلی ریزش مو متوقف شده است .  

در اغلب موارد ممکن است ریزش مو بر اثر مصرف داروی خاصی باشد، پس پزشکان متخصص پوست سر، داروهای مورد استفاده را بررسی می کنند و در صورتی که علت ریزش قرص مربوطه باشد این مورد را به شما اعلام خواهند کرد. 

در موارد دیگر نیز ممکن است فردی بخشی از موی سر خود را در اثر حادثه از دست داده باشد و رویش در آن ناحیه متوقف شده باشد در این مورد  امکان کاشت مو میسر است و نیازی نیست حتماً بعد از ۳۰ سالگی مراجعه کنید. 

چه کسانی نباید کاشت انجام دهند؟

 1. به طور کل بعضی از درمان‌ها مانند (شیمی درما نی)، باعث ریزش مو خواهند شد پس  توصیه می شود تا زمانی که مراحل درمان شما به اتمام نرسیده، از کاشت مو خودداری کنید. 
 2. برخی افراد، از تراکم مو برخوردار نیستند، پس در نتیجه امکان کاشت مو میسر نیست. البته بسیاری از کلینیک های غیر مجاز به این مورد توجهی ندارند و اقدام به کاشت مو تحت هر شرایط خواهند کرد و  بعد از گذشت زمان متوجه خواهید شد، که این کاشت مو با الگوی ریزشی جدیدی مواجه می‌شود. 
 3. برخی از بانوان به علت برخی از بیماری‌ها در نواحی وسیعی از سر دچار مشکل ریزش مو شده اند، با توجه به اینکه فولکول های موجود در پوست سر دچار آسیب های جدی شده‌اند، در این موارد توصیه می‌شود از کاشت مو خودداری کنید.

مشاوره قبل از کاشت مو

 همانطور که در بالا مشاهده کردید روش های زیادی برای کاشت مو  وجود داشته و پزشک متخصص باید ابتدا آنالیز کامل از پوست سر شما را انجام دهد تا متوجه شود کدام روش برای کاشت مو بهتر است. 

کلینیک الهام با تیم تخصصی از پزشکان متخصص و  مجرب مشاوره های قبل از کاشت مو را به شما ارائه خواهد کرد و بر اساس آنالیز هایی که بر پوست سر شما صورت می گیرد، بهترین روش کاشت مو را به شما پیشنهاد  خواهد کرد. 

مشاوره قبل از کاشت مو شما متوجه خواهید شد که آیا میزان موی سر شما متناسب با خواسته های ذهنی می باشد و یا خیر و اگر به هدف دلخواه دست پیدا نمی کنید بهتر است که روش دیگری را انجام دهید. 

بعد از اینکه روش کاشت مو برای شما مشخص شد هزینه دقیق آن توسط پزشک معالج اعلام می شود و شما می توانید مراحل  کاشت مو را آغاز کنید.

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران (+ چند ویدیو کاشت مو )

کلینیک الهام با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه ای و برخورداری از با سابقه ترین پزشکان متخصص و به روز ترین دستگاه ها و ابزارهای کاشت، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است. کاشت مو را در مجهزترین کلینیک کاشت تهران تجربه کنید؛  در بسیاری از موارد پس از عمل کاشت، پزشک در جلسات ریکاوری به شما د اروها یی را معرفی خواهد کرد تا از ریزش ها جلوگیری به عمل آمده و موهای کاشته شده تقویت شوند


https://clinicelham.com/licenseاشتراک با دوستان

back image

ویدیو در زمینه کاشت مو


سوالات متداول


خیر کاشت موی طبیعی در کلینیک الهام توسط کادری مجرب و حرفه ای و با بهره گیری از تجهیزات مدرن انجام شده و در حین کاشت، نواحی برداشت و کاشت بر روی سر شما بی حس خواهند شد. بنابراین دردی غیر قابل تحمل را تجربه نخواهید کرد. پس از اتمام کار نیز متخصصین شما را راهنمایی می کنند تا مراقبت های پس از کاشت را نیز به درستی انجام دهید.

کاشت مو در کلینیک الهام با مناسب ترین هزینه نسبت به سایر مراکز انجام خواهد شد؛ اما اعلام دقیق هزینه ممکن نیست؛ چراکه باید با مشاور تماس گرفته و پس از تحلیل شرایط، روش، تعداد گرافت های مورد نیاز و موارد دیگر، هزینه به شما اعلام شود.

در کلینیک الهام به شما ضمانت نامه و بیمه نامه تعلق خواهد گرفت؛ بعلاوه در صورتی که مهمانی از شهرهای دیگر هستید، میتوانید طی دوره کاشت خود در تهران یک شب اقامت رایگان دریافت کنید. در کنار این موارد کلینیک الهام برای شما تخفیف های فصلی مناسبی نیز در نظر می گیرد؛ که می توانید میزان تخفیف و سایر شرایط را از مشاور خود جویا شوید.

درخواست مشاوره با کارشناسان ماجدیدترین هدایا، تخفیف ها و خدمات کلینیک الهام رو از دست نده!

clinic elham

ارسال نظر


قوانین ارسال نظر
 • با دقت نظرات قبلی را مطالعه کنید و از ارسال نظر تکراری بپرهیزید

 • از ارسال نظر به زبان انگلیسی و فینگیلیش خودداری کنید

 • گذاشتن لینک در متن نظر ممنوع است

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

نظری در این بخش وجود ندارد

اولین نفری باشید که نظر خودش رو ثبت می کنه

ثبت نظر

مطالب مرتبط

شاید موارد زیر که ارتباط زیادی با خدمت: کاشت مو دارند را دوست داشته باشید

قبل و بعد از کاشت مو قبل و بعد از کاشت مو

قبل و بعد از کاشت مو

کاشت مو یکی از اقدامات هیجان انگیز برای افرادی است که از موی سر طبیعی خود بی بهر

کاشت مو چیست؟ کاشت مو چیست؟

کاشت مو چیست؟

امروزه افراد زیادی هستند که از داشتن موی سر عاجزند. شاید شنيده باشید که می گویند

هزینه کاشت موی سر هزینه کاشت موی سر

هزینه کاشت موی سر

کاشت موی سر در افراد کم مو یا بی مو یکی از بزرگ ترین اقدامات پزشکی به بشریت

نحوه و مراحل کاشت مو نحوه و مراحل کاشت مو

نحوه و مراحل کاشت مو

کسانی که قصد دارند کاشت مو انجام دهند، حتماً تا به حال از خود این سؤالات را پرسی

بهترین کلینیک کاشت موی سر مردان و زنان در ایران بهترین کلینیک کاشت موی سر مردان و زنان در ایران

بهترین کلینیک کاشت موی سر مردان و زنان در ایران

کاشت مو یکی از عمل های زیبایی به حساب می آید که بسیار محبوب است و بسیاری از خانم

مزایا، معایب و عوارض کاشت مو مزایا، معایب و عوارض کاشت مو

مزایا، معایب و عوارض کاشت مو

کسانی که موهای کم‌ پشتی دارند یا به دلیل بیمارهای خاصی از داشتن مو عاجز هست

کاشت مو چقدر زمان می برد؟ کاشت مو چقدر زمان می برد؟

کاشت مو چقدر زمان می برد؟

اگر قصد انجام کاشت موی سر را دارید باید حتماً به عوامل زیادی توجه کنید. مثلاً تع

روش های کاشت مو روش های کاشت مو

روش های کاشت مو

در دنیا افراد زیادی وجود دارند که به دلایل مختلفی ریزش مو پیدا می کنند و یا به ط

up
phone