فیشیال https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/how-to-use-my-images

فیشیال

فیشیال یک روش ملایم و تسکین دهنده است که برای انواع پوست ایده آل است. به طور معمول، صورت در طول فیشیال بخار داده شده، پاک شده و لایه برداری می شود. تحقیقات نشان داده است که فیشیال صورت منجر به داشتن پوستی سالم تر و شفاف تر می شود، که هیدراته و سالم است. افراد به دلایل مختلفی از فیشیال استفاده می‌کنند: 

برای مثال برخی از افراد می‌خواهند جوش‌های سرسیاه روی صورت خود را از بین ببرند، و یا اینکه به دنبال یک رژیم ضد پیری هستند. و برخی دیگر هم نسبت به پوست خود حساس بوده و می خواهند پیشگری قبل از درمان برایشان صورت گیرد. درمان فیشیال در اصل یک درمان پوستی چند مرحله ای است که یکی از بهترین راه ها برای مراقبت از پوست شما است. به طوری که پوست صورت را پاکسازی، لایه برداری، و آن را تغذیه کرده و پوستی شفاف و مرطوب و جوان تر به شما اهدا می کند.

در زمینه فیشیال بیشتر بدانید


پاک سازی و جوان سازی صورت با فیشیال

فیشیال صورت باید با مشاوره شروع شود. می‌توانید فرمی را با سؤالاتی درباره نگرانی‌های پوستی، رژیم غذایی، میزان آبی که مصرف می‌کنید، داروها و مکمل‌هایی که در حال حاضر استفاده می‌کنید، پر کنید. Retin-A و سایر داروها می توانند روی پوست شما و نوع فیشیال هایی که متخصص زیبایی توصیه می کند تأثیر بگذارند. معمولاً متخصص زیبایی در مورد نگرانی های پوستی شما و اینکه آیا از Retin-A استفاده می کنید سؤال می کند.

مراحل انجام فیشیال

معمولاً، متخصص زیبایی، پوششی را ارائه می‌کند که دور بدن و زیر بازوهای شما می‌چرخد که با نوار چسب بسته می‌شود. معمولاً متخصص زیبایی با پیچیدن موهای شما با یک حوله یا هدبند شروع می‌کند تا محصولات را از موها دور نگه دارد. 

 1. اولین مرحله تمیز کردن کامل با استفاده از پدهای پنبه ای، دستمال مرطوب زیبایی یا اسفنج است. اکثر فیشیال‌های حرفه‌ای یک شستشوی مضاعف نیز انجام می‌دهند.
 2. سپس، بسته به اینکه آیا آرایش کرده اید یا نه، متخصص زیبایی ممکن است ابتدا چشمان شما را بپوشاند و از طریق یک لامپ با نور روشن به پوست شما نگاه کند. او نوع اصلی پوست شما (خشک، چرب، مختلط، حساس یا نرمال) و شرایط پوستی (آکنه، جوش‌های سرسیاه، سرسفید، پیری، آسیب‌های ناشی از نور خورشید، کم‌آبی بدن و غیره) را تعیین می‌کند.   
 3. در ادامه متخصص زیبایی محصولات و درمان های مناسب را انتخاب می کند و در مورد آنچه می بیند و توصیه می کند با شما مشورت می کند.

بیشتر فیشیال‌ها از دستگاهی استفاده می‌کنند که بخار کم را به صورت شما هدایت می‌کند. این آرامش بخش بوده و به نرم شدن هر گونه جوش سرسیاه و سرسفیدی که باید خارج شود کمک می کند. اگر پوست بسیار حساسی دارید، ممکن است متخصص زیبایی از بخار استفاده نکند.

لایه برداری پوست با فیشیال

برای لایه برداری پوست، متخصص از دستگاه یا مواد شیمیایی استفاده می کند. لایه بردارهای دستی بافتی شن و ماسه ای دارند که سلول های مرده پوست را از بین می برد. این نوع لایه برداری معمولا در حین بخار انجام می شود. 

لایه برداری با استفاده از مواد شیمیایی، از آنزیم ها و اسیدها برای سست کردن پیوند بین سلول های پوست استفاده می کند. یک درمان آنزیمی ملایم را می توان در طول بخار انجام داد. 

اگر لایه برداری شیمیایی قوی تر، که شدت آن متفاوت است لازم باشد، و به استخراج بیشتر نیاز داشته باشید، برایتان تجویز می شود که این موضوع به داشتن جوش های سر سیاه یا سرسفید مربوط است. پروسه استخراج می تواند کمی ناراحت کننده باشد، به خصوص برای پوست های نازک و یا حساس. استخراج‌ها در صورت انجام نادرست می‌توانند باعث شکستگی مویرگ‌ها و تغییر رنگ شوند. پس در انتخاب کلینیک و متخصص دقت کنید.

 • متناسب با نوع پوست شما (خشک، چرب، مختلط، حساس، بالغ) و شرایط یک ماسک خاص مورد هدف قرار می گیرد. 
 • متخصص زیبایی به شما می گوید که چگونه می توانید از پوست خود مراقبت کنید و محصولاتی را توصیه می کند. 

مدت زمان اثربخشی فیشیال

فیشیال صورت از فردی به فرد دیگر متفاوت است. در حالت ایده‌آل، هر ماه از فیشیال استفاده کنید، زیرا این مدت زمانی طول خواهد کشید تا پوست بازسازی شود. سعی کنید حداقل چهار بار در سال، با تغییر فصل، صورت خود را فیشیال یا پاکسازی کنید.

فکر نکنید که فیشیال یک راه حل سریع است. در واقع، فیشیال صورت، زمان خاص خود را می طلبد که ممکن است روزها زمان بر باشد تا نتایج مورد انتظار را به دست آورید.

فیشیال های صورت در اصل درمان به حساب نمی آیند. آنها اساسا یک روش پیشگیرانه برای حفظ سلامت پوست شما از سموم هستند. این یک تصور اشتباه است که فقط یک بار فیشیال صورت، پوست شما را برای مدت طولانی درخشان و صاف نگه می دارد.

در واقع، درست مانند مراقبت از دندان های خود که به طور دوره ای به دندانپزشک خود مراجعه می کنید، برای نتایج طولانی مدت نیز باید به طور مرتب فیشیال صورت انجام دهید.

اگر در خصوص انجام روش درمانی فیشیال دچار تردید هستید، می توانید با مشاوران کلینیک الهام تماس بگیرید.

مدت زمان انجام فیشیال

پروسه فیشیال نیم ساعت زمان برده و به طور معمول، نتایج را پس از اولین درمان مشاهده خواهید کرد. 

قبل از فیشیال صورت متخصص زیبایی، در مورد رژیم غذایی، محصولات صورت و مصرف آب سوالاتی می پرسد. در مرحله بعد، پوست تحت یک پاکسازی عمیق قرار گرفته و نوع و شرایط پوست توسط پزشک بررسی می شود. به عنوان مثال، تجزیه و تحلیل پوست ممکن است نشان دهد که مشتری دارای پوست خشک و تحت آسیب آفتاب است.

در صورت لزوم، متخصص زیبایی به صورت دستی جوش های سر سیاه و سر سفید را استخراج می کند. سپس یک ماسک برای پاکسازی عمیق روی پوست اعمال می شود. 

ماسک برای چند دقیقه باقی می ماند. متخصص زیبایی معمولاً پوست ناحیه مورد نظر را در حین سفت شدن ماسک ماساژ می‌دهد.

 پس از آن، تونرها، مرطوب‌کننده‌ها و یا ضدآفتاب‌هایی روی پوست استفاده می‌شود. محصولات مورد استفاده در طی آنالیز پوست تعیین می شوند. 

پس از انجام فیشیال، مشتری و متخصص زیبایی در مورد نتیجه درمان و همچنین مراقبت در منزل صحبت می کنند. مراقبت در منزل شامل رژیم غذایی و توصیه های محصولات مورد استفاده روی صورت است.

کادر تخصصی کلینیک الهام از حرفه ای ترین و مجرب ترین متخصصین فیشیال تشکیل شده و با 12سال سابقه و بکارگیری بهترین و مدرن ترین دستگاه ها و ابزارهای روز جهان، آماده ارائه انواع خدمات زیبایی به شما عزیزان است.

انجام فیشیال صورت به چه کسانی توصیه می شود؟

بیشتر ناهمواری های پوستی، مثل جوش و آکنه با شروع دوران نوجوانی آغاز می شوند. اما طبق مطالعات صورت گرفته، بهتر است که فیشیال صورت را از سن 20 سالگی به بعد انجام دهید. شما می توانید تا فرا رسیدن ان زمان، از روش های درمان سنتی و خانگی برای پاکسازی پوست خود استفاده کنید. 

اگر بین 18-25 سال سن دارید، می توانید برای محافظت از درخشانی و جوانی صورت خود، برای مناسبت ها یا هر دو ماه یک بار، از این روش درمانی استفاده کنید. در صورتی که بیش از 20 سال سن دارید و علائمی مانند پیری زودرس، آکنه هورمونی، لکه های پوستی و ... در چهره شما ظاهر شده است،  

فیشیال را به عنوان یک درمان دائمی در برنامه خود داشته باشید. با توجه به اینکه این درمان شامل مراحل ماساژ و موادی به منظور از بین بردن لکه های پوستی است، انجام آن را هر 1 ماه یا 3 هفته 1 بار، سفارش می کنیم تا به نتایج خوبی برسید. 

فیشیال صورت باید چند وقت یک بار انجام شود؟

در پاسخ به این سوال باید بگوئیم، بسته به نوع پوست در افراد مختلف، دفعات ان متفاوت است. در حالت عادی خوب است که این درمان به صورت ماهیانه و مرتب انجام شود. چنانچه انجام این درمان به صورت ماهیانه و مرتب برایتان میسر نیست،

 حداقل 4 بار در طول سال، همزمان با تغییر فصل برای انجام ان اقدام کنید. اگر هدف شما از این درمان، علاج جای جوش است، باید حتما 1 بار در ماه آن را تکرار کنید. اما اگر پوست شما حساس است ، بهتر است بین هر جلسه دو ماه به پوست خود استراحت بدهید. 

نتیجه فیشیال صورت

فیشیال صورت بسیاری از ناهنجاری های پوستی را برطرف می کند. اما بدون شک نتیجه که در همه افراد مشترک خواهد بود، نرمی و صافی پوست پس از انجام آن خواهد بود. علاوه بر این، پوست پس از انجام این درمان، به میزان زیادی درخشان خواهد شد. 

اگر این درمان به صورت منظم تکرار شود، علائم پیری و خستگی پوست به سبب ماساژهایی که حین درمان صورت می گیرد، تا حد زیادی کاهش میابد. برای رسیدن به نتایج حیرت انگیز این درمان، بهتر است 2 الی 3 روز صبر کنید.

فیشیال برای رفع چین و چروک صورت

باید بگوئیم که هیچ درمان قطعی برای برطرف کردن چین و چروک های سطحی و عمیق صورت به طور کامل وجود نداشته و ندارد. اما چنانچه فیشیال صورت از همان 20 سالگی به صورت منظم تکرار شود، مانع از پیری زودرس پوست می شود و فرآیند پیری تا حد زیادی به تاخیر می افتد.

از چه برندهایی برای فیشال استفاده می شود؟

 • گينو guinot
 • مورد murad
 • دكتر اسپيلر dr spiller
 • فريمن freeman
 • سيگل segull
 • سينره cinere
 • رويتاكر revitacare
 • استيمكس estemex
 • محصولات پوستی تگودر اسپانیا  tegoder
 • محصولات یانسن آلمان janssen

هزینه فیشیال 

هزینه فیشیال نیز همانند سایر عمل های زیبایی به فاکتورهای زیادی بستگی دارد، بنابراین در خصوص قیمت باید مواردی نظیر روش فیشیال و از همه مهمتر کیفیت خدمات و تجربه کلینیک توجه کرد؛

همان طور که در بالا گفتیم فشیال یک روش تسکین دهنده است که برای پاکسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. اما به منظور اینکه هر روش کلینیکالی کارآمدی بهتری داشته باشد، باید فرد یک سری از مراقبت ها را قبل و بعد از آن انجام دهد. در ادامه این مقاله به شما درباره مراقبت های قبل از فیشیال و مراقبت های بعد از آن اطلاعات می دهیم. 

مراقبت های قبل از فیشیال 

خانم ها از جمله افرادی به شمار می‌روند، که به صورت مرتب از از لوازم آرایش استفاده می کنند. اگر نگاهی به مواد آرایشی موجود در بازار داشته باشید، متوجه خواهید شد، امروزه برند های های زیادی از لوازم آرایشی در بازار وجود دارد و هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارا هستند. 

متاسفانه باید بیان کرد برخی از این مواد آرایشی به قدری کیفیت پایینی دارند که حتی پس از شستن صورت نیز بر روی سطح پوست باقی خواهد ماند و در نتیجه زمانی که به پزشک متخصص مراجعه می ‌کنید بهتر است لوازم آرایشی  خود را به وی نشان دهید. 

لایه بردار ها از جمله عواملی هستند که بر روی فیشیال پوست بسیار تاثیرگذار هستند. پس همواره توصیه می شود، حدود یک هفته قبل از انجام فیشیال از انجام هر نوع لایه ‌برداری اجتناب شود تا نتیجه مورد نظر حاصل شود.

اگر دچار آفتاب سوختگی شده اید، پزشک به شما توصیه خواهد کرد از انجام فیشیال در مقطع کنونی صرف نظر کنید. در چنین مواقعی یا باید مدت منتظر بمانید تا عارضه به وجود آمده ناپدید شود و یا از روش درمانی دیگری بهره ببرید. 

متاسفانه یکی از اشتباهات بسیار رایج توسط آقایان صورت می گیرد. آقایان  این تصور را دارند که  باید قبل از انجام فیشیال صورت خود را اصلاح کنند که این اشتباه بسیار بزرگی است و به هیچ وجه روز انجام  فیشیال به اصلاح صورت نپردازید. زمانی که شما به پزشک متخصص مراجعه می کنید مشخص می کند که بهترین زمان شیو  صورت چه وقتی است.

فیشیال از جمله روش‌های است که با استفاده از آن پوست صورت و گردن شما به صورت کامل ماساژ داده خواهد شد. از این رو اگر گردنبند  دارید، بهتر است قبل از مراجعه به کلینیک آن را در خانه قرار دهید.

بعد از انجام فشیال ممکن است پوست شما تا چند روز دچار التهاب باشد، پس اگر قصد شرکت در مراسم خاص همچون حضور در مهمانی و یا یک جلسه کاری مهم را دارید، باید در مدت زمان مشخص این عمل را انجام دهید تا پوست صورت شما از ظاهر طبیعی و برجسته برخوردار باشد. 

مراقبت های بعد از فیشیال

به طور کلی، برای اینکه اثر بخشی هر روش درمانی بالا برود، باید فرد یک سری از مراقبت ها را انجام دهد. 

 • بعد از اینکه فیشیال را انجام دادید، باید تا مدت دو روز از آفتاب نگیرید و از دستگاه های برنزه کننده پوست استفاده ننمایید. 
 • همچنین نیاز است که از کرم های ضد آفتاب مناسب استفاده نمایید. تزریق فیلر یا بوتاکس تا یک روز بعد از فیشیال انجام ندهید. 
 • تا مدت دو سه روز در معرض حرارت و گرمای شدید قرار نگیرید. برای مثال سونا نروید. بهتر است که تا 24 ساعت بعد از انجام فیشیال از مواد آرایشی استفاده نکنید. 
 • در صورتی که پزشک کرم یا دارویی را برای شما تجویز می کند آن را طبق نظر وی به طور منظم مصرف کنید تا اثر بخشی این روش دو چندان گردد. 

مزیت های فیشیال 

فیشیال یا پاکسازی پوست، مزیت های زیادی را به همراه دارد. در ادامه به برخی از مهم ترین مزیت های این روش اشاره می کنیم. 

در این روش پوست به طور عمقی پاکسازی می شود. در واقعی، آن قسمت هایی از پوست که در آن چربی ها تجمع کرده اند، به طور کامل پاکسازی می گردد.

همچنین با کمک فیشیال سلول های مرده از پوست برداشته می شوند و منافذ کوچک تر می گردند. بعد از اینکه پاکسازی انجام شد، پوست می تواند جذب بهتری داشته باشد. از این رو شادابی پوست افزایش پیدا می کند.

فیشیال همچنین تاثیرات ضد پیری دارد و از بروز چین و چروک های پوستی جلوگیری می نماید. زمانی که با کرم های ضد چروک پوست ماساژ داده می شود، خونرسانی و اکسیژن رسانی به پوست بهتر می گردد و پوست را وادار به کلاژن سازی بیشتر می کند. همین امر خاصیت کشسانی پوست را افزایش می دهد. در نتیجه چین و چروک های پوستی کاهش پیدا می کند. 

فیشیال می تواند به جوانسازی پوست نیز کمک قابل توجهی کند. از این رو بعد از فیشیال پوست شاداب تر و جوانتری خواهید داشت. 

البته ممکن است بعد از فیشیال متوجه تغییر نشوید اما با گذشت زمان، پوست تان ترمیم می گردد و حس خوبی نسبت به آن پیدا خواهید کرد. 

در کل، پوست شما در وضعیت بسیار خوبی قرار می گیرد. علاوه بر این، فیشیال می تواند در درمان برخی از بیماری ها و مشکلات پوستی نیز کارآمد و اثر بخش باشد. 

برای مثال می تواند جوش های سر سفید و سرسیاه را از بین ببرد یا زخم های ناشی از آکنه را به حداقل برساند. در صورتی که قصد دارید پاکسازی انجام دهید، حتما آن را در یک کلینیک معتبر و زیر نظر پزشک متخصص انجام دهید تا بهترین نتیجه برای شما حاصل گردد. 

در صورت نیاز به دریافت مشاوره و یا آگاهی از هزینه های فیشیال در  کلینیک الهام، با مشاوران ما تماس گرفته و یا از طریق فرم پایین صفحه، درخواست خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

https://clinicelham.com/license
مشاوره رایگان https://clinicelham.com/license

اشتراک با دوستان

درخواست مشاوره با کارشناسان ماجدیدترین هدایا، تخفیف ها و خدمات کلینیک الهام رو از دست نده!

clinic elham

ارسال نظر


قوانین ارسال نظر
 • با دقت نظرات قبلی را مطالعه کنید و از ارسال نظر تکراری بپرهیزید

 • از ارسال نظر به زبان انگلیسی و فینگیلیش خودداری کنید

 • گذاشتن لینک در متن نظر ممنوع است

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

نظری در این بخش وجود ندارد

اولین نفری باشید که نظر خودش رو ثبت می کنه

ثبت نظر

مطالب مرتبط

شاید موارد زیر که ارتباط زیادی با خدمت: فیشیال دارند را دوست داشته باشید

up
phone