پلکسر https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/how-to-use-my-images

پلکسر

ممکن است به دلایل مختلفی در نواحی اطراف چشم ها، بینی، پیشانی و لب های خود چین و چروک هایی مشاهده کنید که چهره شما را مسن تر نمایان کنند؛ یکی از راه حل هایی که می تواند چهره شما را جوان تر کرده و زیبایی را به صورت شما برگرداند، پلکسر است. پلکسر دور چشم در واقع همانند جراحی بلفاروپلاستی جهت رفع چین و چروک های اطراف چشم و افتادگی پلک انجام می شود، اما تفاوت در این است که در واقع پلکسر جایگزینی برای بلفاروپلاستی بوده و در این روش "جراحی" صورت نخواهد گرفت. پلکسر با کمک به بازسازی پوست و ایجاد کلاژن های جدید باعث جوانسازی و رفع چین و چروک های اطراف چشم خواهد شد. بنابراین می توانید با بهره گیری از بهترین دستگاه های پلکسر و مجرب ترین متخصصین زیبایی در کلینیک الهام، برای لیفت و جوانسازی پلک بالا، پلک پایین، خطوط کنار چشم ها، خطوط اطراف ابروها و چروک های اطراف لب های خود از این روش استفاده کنید.

در زمینه پلکسر بیشتر بدانید


پلکسر؛ روشی کاربردی برای رفع افتادگی و چروک های پوست 

روش های مختلفی برای جواسازی و رفع چین و چروک های صورت مورد استفاده قرار می گیرند که هر کدام به نحوی کاربرد و نتایج خاص خود را دارند، مانند جراحی بلفاروپلاستی، لیفت پلک و بوتاکس؛ 

اما یکی از این روش های کاربردی برای رفع افتادگی و چروک های پوست در نواحی مختلف صورت از جمله چشم ها، ابروان، لب ها و خطوط اخم و لبخند، استفاده از پلکسر است. 

البته بهترین کار این است که قبل از هر چیز با پزشک متخصص جلسه ای مشاوره ای داشته و بهترین راهکار و شاید ترکیبی از آنها برای شما تجویز شود.

روش های دیگر اکثراً با جراحی صورت می گیرند، اما ممکن است فردی به دنبال روشی بدون جراحی باشد. پلکسر روشی غیر تهاجمی و بدون عمل جراحی است که پوست اضافی اطراف چشم و نقاط دیگر را از بین می برد. 

بنابراین، پلکسر دور چشم می تواند به شما کمک کند تا مشکلاتی مانند کیسه ای شدن پلک های بالا و پایین، و چروک هایی که با گذر عمر ایجاد می شوند، را بدون ریسک های جراحی به سادگی برطرف کنید.

پلکسر یا بلفاروپلاستی بدون جراحی، جایگزین شایسته و کارامدی برای حراجی های زیبایی مانند جراحی بلفاروپلاستی ( جراحی افتادگی پلک)، جراحی لیفت ابرو و جراحی لیفت گردن است.

امتیاز عمده پلکسر نسبت به روش های جراحی، عدم ایجاد زخم در ناحیه تحت جراحی است و دیگر اینکه بر خلاف انواع روش های جراحی که باعث نازک شدن پوست فرد می شود،‌ ان را ضخیم تر می کند.

پلکسر از خاصیت خودترمیمی پوست برای رسیدن به یک لیفت چشمگیر و فوق العاده اثربخش و بازگشت به جوانی بدون انکه ردپایی از زخم و جراحی برجای بگذارد استفاده می کند.

پلکسر چشم در واقع یکی از کم دردسرترین و بدون عارضه ترین روش ها در جهان محسوب می شود و از این رو طرفداران زیادی دارد. معمولا بسیاری از افراد برای رفع افتادگی چشم شان یا از بین بردن چین و چروک ناحیه اطراف چشم، روش پلکسر را انتخاب می نمایند. 

در این روش هیچ گونه جای زخم یا بخیه روی صورت باقی نمی ماند. همچنین افراد می توانند با کمک این روش سیاهی زیر چشم شانت را نیز از بین ببرند. 

این روش درمانی تنها در یک جلسه صورت می گیرد. معمولا پزشک در یک جلسه سی تا شصت دقیقه ای بسته به خواسته مریض مشکلاتی از قبیل چین و چروک، سیاهی دور چشم و افتادگی پلک را از بین می برد. 

فرآیند انجام پلکسر

پلکسر براساس پلاسما که از طریق  مولکول های گاز یونیزه شده تولید می شوند فعالیت می کند. پلکسر بلافاصله بعد از تماس با پوست فرد، یک جرقه نقطه ای پلاسما تولید می کند. این امر سبب جمع شدن فیبرهای پوست و اثربخش بودن  لیفت می شود. در واقع پلکسر روی لایه های عمقی پوست تاثیرات خوبی گذاشته و باعث تولید کلاژن و فیبر الاستین می شود.

  1. روند انجام جوانسازی دور چشم بدون جراحی به این صورت خواهد بود که ابتدا متخصص وضعیت سلامت عمومی شما را بررسی کرده و پس از جلسه مشاوره، وارد مرحله پلکسر خواهید شد. 
  2. پس از استفاده از کرم های بی حس کننده، دستگاه پلکسر با تولید پلاسما، ناحیه درمان را ( برای مثال دور چشم ) منقبض کرده و باعث کشیدگی و لیفت پوست خواهد شد. در نتیجه چین و چروک های بین این نواحی از بین خواهند رفت. 
  3. از آنجا که پوست دارای چندین لایه است، پلاسمای تولید شده توسط دستگاه تنها در لایه اپی درم پوست شما اضافه شده و به سایر لایه های پوستی آسیبی وارد نخواهد شد. این روش حدود 30 الی 40 دقیقه طول خواهد کشید.

ممکن است مشاهده نتایج حداقل یک هفته طول بکشد، البته جای جوش ها یا نقاطی که در پلکسر به جای می مانند، تا چند هفته قابل مشاهده هستند و این امر کاملاً طبیعی است. اما پس از آن کم کم محو می شوند.

مراقبت های پس از پلکسر

بهتر است یک هفته پس از انجام پلکسر از نور مستقیم خورشید دوری کرده و تا جای ممکن چشمان خود را مانند قبل مالش ندهید ( برای اینکار می توانید از کرم های ضد آفتاب یا عینک آفتابی استفاده کنید )؛ و بهتر است تا بهبودی کامل محل درمان را آرایش نکنید و از خاراندن و کندن نقطه های ایجاد شده پرهیز کنید.

مزایای پلکسر

  1. یکی از مزایای مهم این روش این است که پس از انجام پلکسر، بر خلاف روش های دیگر در لیفتینگ و جوانسازی، جای زخم و بخیه باقی نخواهند ماند و خونریزی و التهابی در کار نخواهد بود.
  2. علاوه بر این با توجه به استفاده از کرم های بی حس کننده ( از حدود نیم ساعت قبل از انجام پلکسر )، در حین پلکسر کوچکترین دردی را احساس نخواهید کرد. 
  3. قیمت این راهکار نسبت به سایرین کمتر است ولی با این وجود ماندگاری این روش نیز تقریباً طولانی است؛ اما همانند سایر روش ها، پس از چند سال، افزایش سن مجدداً باعث افتادگی طبیعی پوست خواهد شد.

این روش به تنهایی بهترین راهکار رفع چین و چروک ها و جوانسازی پوست بحساب نمی آید؛ مسلماً اگر از این روش نیز در کنار سایر راهکارهای زیبایی استفاده کنید نتیجه بهتری کسب خواهید کرد. 

البته باید این موارد و پیشنهادها را در جلسه مشاوره از دکتر خود دریافت کنید چراکه ممکن است طبق تشخیص متخصص با توجه به تراکم چربی ها زیر پوست های نواحی پلک، جراحی بلفاروپلاستی گزینه بهتری باشد. 

عوارض پلکسر

پلکسر دور چشم عوارض خاصی نداشته و تنها در چند هفته اول پس از پلکسر ( در برخی موارد 2 الی 3 روز )، ورم ها و قرمزی های موقتی را در نواحی درمان مشاهده و تجربه خواهید کرد. که با رعایت مراقبت ها و نکاتی که از پزشک خود دریافت خواهید کرد، 

اینگونه موارد به سادگی پس از مدتی ( 4 تا 10 روز ) به طور کلی برطرف خواهند شد. در بیشتر کیس ها تنها یک جلسه درمانی پلکسر برای مشاهده تأثیرات قابل توجه در لیفت پوست کافی است؛ اما ممکن است برای برخی از پوست ها، پزشک چند جلسه را تجویز کند.

تأثیر کلینیک در کیفیت پلکسر

یکی از نکات مهم در جوانسازی پوست و پلکسر اطراف چشم مراجعه به پزشک متخصص با تجربه و حرفه ای در این زمینه است. استفاده از این روش خطر و ریسکی نداشته و در صورت تخصص داشتن پزشک، یکی از امن ترین راهکارها به شمار می آید. 

کلینیک زیبایی الهام با بیش از 12سال سابقه درخشان و تجربه بالا در تمامی زمینه ها و تکنیک های زیبایی و جوانسازی پوست، و با بهره گیری از به روز ترین و بهترین دستگاه های زیبایی جهان و کادری مجرب و متخصص از پزشکان زبده و ممتاز، آماده ارائه انواع خدمات جوانسازی پوست از جمله پلکسر برای شما عزیزان است.

در صورت نیاز به دریافت مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پلکسر و تجربه و تخصص پزشکان تیم می توانید با مشاوران کلینیک الهام تماس گرفته و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را برای ما ثبت کنید. مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

زمان ریکاوری

در طول هفته اول سرجوش ها به ارامی شکل می گیرند و رفته رفته اثرات درمان نمایان می شود. پس انکه سر جوش ها افتادن نقاط قرمز ممکن است همچنان تا هفته ها قابل مشاهده باشند اما کم کم به صورت کامل محو می شوند. در بعضی موارد نادر امکان دارد از بین رفتن این نقاط بیشتر به طول انجامد.  

در کدام نواحی می توان از پلکسر استفاده کرد؟

پلکسر نه تنها برای برای سفت و لیفت کردن پوست دور چشم بسیار مناسب است بلکه از آن می توان برای رفع چین و چروک های دور دهان و روی گردن و لب ها نیز استفاده نمود. 

 پلکسر یا بلفاروپلاستی؟

اگر تجمع چربی باعث افتادگی پلک فرد شده باشد ممکن است نیاز به تجویز روش رایج جراحی افتادگی پلک یا بلفاروپلاستی باشد. در این مورد باید با پزشک مربوطه مشورت نمائید. 

ترکیب پلکسر با تزریق ژل

ترتیب استاندارد این فرایند به این صورت است که ابتدا باید پلکسر را برای فرد انجام داد و بعد به سراغ تزریق فیلر رفت. اگر فرد قبلا در ناحیه مورد نظر، فیلر تزریق کرده است لازم است که برای بازدید و اظهار نظر پزشک، پیش از انجام پلکسر برای مشاوره مراجعه نمایید.

ماندگاری روش پلکسر

باید بگوئیم که نتایج پلکسر دائمی هستند، مادامی که روند پیری طبیعی باعث شلی پوست نگردد.گاها در پاره ای موارد ممکن است فرد نیاز به پیگیری مجدد درمان داشته باشد. شما می توانید شتاب فرآیند پیری را با فاکتورهای لایف استایل خود ارام تر نمایید. موارد زیر از جمله اموراتی هستند که سیر پیری پوست را شتاب می دهند: سیگار کشیدن، نور آفتاب و عدم مراقبت از پوست. 

پلکسر بینی 

می توان برای رفع کک و مک روی بینی، از روش پلکسر استفاده نمود. این روش می تواند به راحتی خطوط و ترک های اطراف بینی را از بین ببرد. از این رو افراد بسیاری برای رفع این مشکل از این روش استفاده می کنند و اثربخشی بالای آن در این زمینه ثابت شده است. 

پلکسر و رفع خال و زگیل 

شاید برایتان جالب باشد که بدانید می توان از روش پلکسر برای برداشت خال و زگیل نیز استفاده نمود. برای رفع ضایعات خوش خیم پوستی مانند زگیل و خال های گوشتی می توان از روش پلکسر استفاده نمود. 

در بسیاری از مواقع این ضایعات پوستی در یک جلسه درمان می گردند. اما بعضی مواقع نیز به جلسات بیشتری برای درمان نیاز است. با توجه به اینکه پلکسر برای برداشتن خال و زگیل کار حساسی است باید یک پزشک متخصص اینکار را انجام دهد تا آسیبی به پوست شما نرسد. 

هزینه پلکسر 

برای بسیاری از افرادی که قصد دارند از روش های کلینیکال استفاده کنند، هزینه بسیار حائز اهمیت است. در رابطه با پلکسر نیز همین گونه است. برای اینکه بدانید 

هزینه پلکسر برای شما چقدر است ابتدا باید پزشک مشکل شما و اینکه عارضه پوستی تان تا چه اندازه حاد است بررسی نماید. 

همچنین او بررسی می کند که به چند جلسه درمان نیاز دارید. همه این عوامل در هزینه انجام پلکسر مد نظر قرار داده می شود. اما در کل هزینه پلکسر در مقایسه با سایر روش ها از جمله لیفت پلک مقرون به صرفه تر است. هزینه پلکسر مقرون به صرفه است. 

مدت زمان ماندگاری

 در ابتدا بهتر است شما به کلینیک تخصصی پوست و مو مراجعه کرده تا پزشکان متخصص به صورت تخصصی به بررسی سطح پوست شما بپردازند.اگر  مشکل پوستی شما پیچیده تر بود جلسات درمانی بیشتر خواهد شد؛ تا از این طریق نتیجه مطلوبی حاصل شود. ژنتیک  در کنار سن و بافت پوست صورت؛ تعیین خواهند کرد مدت زمان باقی ماندنگاری پلکسر بر روی پوست چقدر خواهد بود. اما به طور طبیعی تا بیش از یک سال مشکل به وجود آمده در شما برطرف خواهد شد و هیچ نیازی به انجام مجدد پلکسر درمانی نخواهید داشت.   قبل از انجام پلکسر؛ پزشک  متخصص رفتارهایی که پس از این روش درمان را باید داشته باشید به شما بیان خواهد کرد تا از این طریق تصمیم های درست و به موقع بگیرید. سبک غلط زندگی باعث به وجود آمدن و یا بازگشت مشکل قبلی خواهد شد و در نتیجه مدت زمان باقی ماندن پلکسر بر روی صورت بسیار کوتاه خواهد شد. 

بهترین روش درمان

 بسیاری از افراد ترجیح می دهند مشکل به وجود آمده در چشمان خود را از طریق عمل جراحی برطرف کنند. اما باید بیان داشت زمانی که شما عمل جراحی را انجام می دهید؛ 

رد  برش و بخیه های پس از آن  تا مدت ها باقی خواهد ماند و همچنین اگر پزشک از مهارت کافی برخوردار نباشد احتمال نامتقارن شدن چشم ها نسبت به یکدیگر وجود دارد متاسفانه در برخی از موارد گزارش شده است پوست موجود بر روی پلک بیش از حد کشیده شده و در  چنین مواقعی امکان بستن کامل  پلک از بین خواهد رفت؛ 

اما اگر  نگاهی به روش درمانی پلکسر داشته باشیم متوجه خواهیم شد که هیچگونه عارضه جدی شما را تهدید نخواهد کرد و با جرات میتوان بیان داشت پلاکسر جزو بهترین روش های درمان  برای زیبا کردن پوست صورت است. اما باید به این نکته توجه کنید که این روش درمانی کوتاه مدت خواهد بود و در نتیجه شما مجبور هستید، عمل پلکسر را در بازه های زمانی مشخص انجام دهید.

 

اما چیزی که بیشتر از هزینه اهمیت دارد این است که قصد دارید که از روش پلکسر استفاده کنید، حتما آن را در یک کلینیک مطمئن و زیر نظر پزشک متخصص انجام دهید تا به نتیجه مورد نظرتان برسید. پلکسر خطرناک نیست اما حساس است و باید پزشک متخصص آن را انجام دهد تا آسیبی به پوست تان نرسد.


https://clinicelham.com/license
مشاوره رایگان https://clinicelham.com/license

اشتراک با دوستان

درخواست مشاوره با کارشناسان ماجدیدترین هدایا، تخفیف ها و خدمات کلینیک الهام رو از دست نده!

clinic elham

ارسال نظر


قوانین ارسال نظر
  • با دقت نظرات قبلی را مطالعه کنید و از ارسال نظر تکراری بپرهیزید

  • از ارسال نظر به زبان انگلیسی و فینگیلیش خودداری کنید

  • گذاشتن لینک در متن نظر ممنوع است

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

نظری در این بخش وجود ندارد

اولین نفری باشید که نظر خودش رو ثبت می کنه

ثبت نظر

مطالب مرتبط

شاید موارد زیر که ارتباط زیادی با خدمت: پلکسر دارند را دوست داشته باشید

up
phone