تزریق فیلر https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/how-to-use-my-images

تزریق فیلر

یکی از روش های مرسوم و جدید جوانسازی پوست و چهره استفاده از تکنیک تزریق فیلر یا ژل است. با افزایش سن و گذر زمان، حجم چربی ها در برخی از نواحی صورت کم تر شده و باعث به وجود آمدن چین و چروک هایی در نواحی اطراف بینی، دهان و چشم ها می شود. اما خوشبختانه با پیشرفت های اخیر در علم زیبایی، می توانید فضا های خالی بین عضلات و پوست را با روش تزریق فیلر پر کنید. البته تزریق فیلر تنها به رفع چین و چروک های صورت استفاده محدود نشده و می تواند برای حجم دهی و متراکم سازی قسمت های دیگر نظیر لب ها، لیفت و جوانسازی ابروان و پرکردن گودی ها و غیره نیز مورد استفاده قرار گرفته و چهره ای جوان و زیبا را به خانم ها و آقایان اهدا کند.

فیلرها موادی ژله مانند هستند که برای حجم دهی و پر کردن حفره های پوستی مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به مزایای فوق العاده این روش، روز به روز طرفداران تزریق فیلر در ایران و جهان بیشتر شده و افراد برای جوانسازی پوست خود به این روش، به کلینیک های زیبایی رجوع می کنند. کلینیک الهام با بکارگیری بروزترین تجهیزات زیبایی و متخصصین حرفه ای و مجرب، برای رفع چین و چروک ها و یا افزایش تراکم نواحی کم حجم مانند لب ها، تزریق فیلر را با بالاترین سطح کیفیت برای شما عزیزان انجام خواهد داد.

https://clinicelham.com/licenstps://clinicelham.com/license

در زمینه تزریق فیلر بیشتر بدانید


کاربردهای تزریق فیلر

در این روزها روش های زیادی برای جوانسازی پوست و چهره خانم ها و آقایان وجود دارد که هر کدام به نحوی و با تکنیک ها و دستگاه های متفاوتی باعث پاک سازی، ترمیم و بهبود وضعیت پوست صورت افراد می شود.

 تزریق ژل یا فیلر یکی از راهکارهای مقرون به صرفه و ایده آل برای از بین بردن چروک های صورت و ترمیم نقاط کم حجم می باشد. 

تزریق فیلر

به طوری قبل از تزریق، جلسات مشاوره ای با پزشک متخصص برقرار شده و با بررسی وضعیت پوست و نقاط مورد نظر شما، نکات و پیش نیاز های لازم توسط پزشک مطرح می شود.

مواردی مثل دوام و استفاده از نوع فیلرهای دائمی یا موقت و نواحی تزریق آنها، وضعیت سلامت پوست، سوابق بیماری، حساسیت ها، نتایج احتمالی و غیره در این جلسات مورد بحث قرار می گیرند.

تزریق فیلر اغلب برای رفع چین و چروک های اطراف چشم، بینی، ابروها و یا لب ها، ایجاد برجستگی و زاویه دهی به چانه، گونه، حجم دهی به لب ها، پر کردن نواحی بالای ابروها، رفع خطوط اخم، رفع گودی ها و جای زخم، رفع چروک های پیشانی و امثالهم مورد استفاده قرار می گیرد. البته گاهاً تزریق ژل برای نقاط دیگر بدن نیز پیشنهاد می شود.

یکی از نقاطی که تزریق ژل می تواند باعث جوانسازی آن شود، نواحی زیر چشم هاست. به صورتی که با تزریق فیلر در گودی ها و خطوط ریز زیر چشم، چروک ها و تورفتگی های ریز از بین رفته و چهره شما چندین سال جوان تر خواهد شد.

در کنار نواحی اطراف چشم، می توان فیلر را در گونه ها نیز تزریق کرد؛ به این ترتیب گونه ها برجسته تر و حجیم تر نمایان شده و زیبایی شما را دو چندان خواهند کرد. لب ها نیز همانند گونه ها می توانند با جذب ژل پرتر و متراکم تر شوند. مخصوصاً اگر لب های باریک و کم حجمی دارید، این روش می تواند لب های شما را بزرگ تر و زیباتر کند.

تزریق ژل برای نقاطی مثل بینی یا پیشانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد؛ به طوری با تزریق در این نواحی، فرورفتگی ها، نقاط خالی و کم حجم، چروک ها و خطوط عمیق ( خط اخم، خط لبخند، خطوط اطراف چشم ) و غیره، رفع شده و چهره شفاف، جوان و زیبا به شما خواهد بخشید.

فرآیند تزریق فیلر

تزریق فیلر به هر نقطه تنها چند دقیقه زمان خواهد برد و بسته به حجم و محل تزریق، کل پروسه تزریق حدوداً 30 دقیقه الی یک ساعت زمان بر است. ماندگاری این روش به مواردی نظیر جنس فیلرها، حجم تزریق و محل تزریق بستگی دارد، چراکه اغلب مواد فیلرها جذب صورت می شوند، 

به همین دلیل دوام آنها دائمی نیست، اما معمولاً تزریق فیلر بین 6 تا 12 ماه ماندگار خواهند بود. البته می توانید از موادی استفاده کنید که ماندگاری دائمی داشته و تا سال ها باقی خواهند ماند. 

اما این گونه مواد برای برخی نقاط مثل لب ها پیشنهاد نمی شود. تزریق ژل عملاً عوارض و دردهای غیر قابل  تحملی نداشته و پس از تزریق تنها با کمپرس یخ، التهاب و ورم اندک به وجود آمده نیز برطرف خواهد شد و حتی نیازی به داروهای مسکن نیز نخواهد بود.تزریق ژل

نتیجه تزریق ژل

نتیجه تزریق بلافاصله قابل مشاهده خواهد بود و پس از آن می توانید از زیبایی و جوانی چهره خود لذت ببرید. هزینه تزریق فیلر نیز مانند سایر عمل های زیبایی به موارد زیادی بستگی دارد، از جمله، نوع مواد، حجم و میزان مواد مصرفی، نقاط تزریق، کیفیت و تجربه سرویس دهی کلینیک، تخصص پزشک و غیره.

بهتر است قبل از اقدام به تزریق به نکاتی مهم توجه کنید، از جمله اعتبار و گواهی تخصصی پزشک، محل و کلینیک زیبایی، نوع و جنس فیلر، بسته بودن فیلر قبل از تزریق، داشتن تاییده FDA، آگاهی از حساسیت ها و عوارض جانبی و غیره.

مراقبت های بعد از تزریق فیلر 

پس از تزریق فیلر نیاز است که مراقبت هایی نسبت به بخش های تزریق شده انجام شود. 

این مراقبت ها در تزریق فیلر لب، تزریق فیلر زیر چشم، تزریق فیلر گونه، تزریق فیلر بینی، تزریق فیلر چین و چروک، فیلر برای خط خنده، تزریق فیلر چانه، تزریق فیلر خط اخم، تزریق فیلر برای جای جوش حتما باید به دقت رعایت شوند. 

  • اول باید بدانید ماهیچه هایی که در آن ها فیلر تزریق می شود لازم است که مورد استفاده قرار گیرند. در این باره ، از پزشک متخصص مربوطه مشورت بگیرید. 
  • پس از انجام تزریق باید از فشار دادن و لمس و هرگونه تحریک محل تزریق شده و همچنین اطراف نواحی تزریق شده تا 6 ساعت پرهیز کنید. 
  • از استعمال سیگار و قلیان، رفتن به سونا و جکوزی و نوشیدن مایعات خیلی گرم بعد از انجام تزریق فیلر، خودداری کنید. مبادرت به رعایت این مراقبت ها، در سه روز نخست بعد از تزریق، مهم تر و حساس تر می باشد. 

مراقبت های چند روز اولیه پس از تزریق فیلر

  • تا 3 روز بعد از تزریق فیلر، بهتر است از هرگونه فعالیت سنگین ورزشی پرهیز شود. هم چنین، بهتر است فرد تا 3 روز در معرض تابش شدید نور آفتاب قرار نگیرد.
  • بعد از انجام تزریق فیلر لب به هیچ عنوان از نی برای نوشیدن مایعات استفاده نکنید و تا 2 هفته از هر نوع ماساژ صورت و اطراف لب اجتناب ورزید.
  •  تا 2 هفته بعد استفاده از تزریق، ادویل ها، ویتامین E، زنجفیل، جینسنگ و سیر ممنوع است، چرا که مصرف موارد ذکر شده می تواند باعث ایجاد کبودی و ظاهری ناخوشایند شوند.

به چه افرادی تزریق فیلر پیشنهاد نمی شود؟

تزریق فیلر ضرر خاصی برای سلامتی افراد ندارد ولی در صورت باردار بودن و یا گذران دوران شیردهی و یا ابتلا به عفونت های سینوسی، باید انجام این درمان زیبایی را به تاخیر انداخت. این موضوع در خصوص کلیه تزریق های فیلر صدق می کند. این تزریق ها نباید پیش از جراحی ها و مراقبت های دهان و دندان انجام شوند. مشاوره تزریق فیلر

آیا فیلر همان ژل است؟

به طور اجمالی به پرکننده های صورت، به اصطلاح فیلر می گویند، تزریق ژل های صورت نیز با توجه به اینکه به بافت پوست تزریق شده اند و باعث حجیم شدن بخشی از صورت می شوند زیر مجموعه ای از فیلرها محسوب می شوند.  

تزریق فیلر بهتر است یا بوتاکس؟

باید گفت، کاربرد فیلر و بوتاکس با هم کاملا متفاوت هست و هر کدام برای رسیدن به هدفی خاص استفاده می شود. اما برای مقایسه، باید بگوئیم که تزریق فیلرها می توانند ماندگاری بالاتری برای افراد نسبت به انجام بوتاکس داشته باشند. اگر برای تزریق فیلر یا بوتاکس سردرگم هستید بهتر است برای انتخاب بین این دو با متخصص پوست مشورت کرده و سپس نسبت به انتخاب هر کدام تصمیم گیری نمایید.

همان طور که گفتیم تزریق فیلر یکی از راه هایی است که بسیاری از افراد برای جنبه های زیبایی آن را انتخاب می کنند. اما چیزی که برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است اینه که آیا تزریق فیلر عوارض دارد. در ادامه این مقاله درباره عوارض تزریق فیلر اطلاعاتی را دراختیار شما قرار می دهیم. تزریق فیلر

عوارض تزریق فیلر

با بالا رفتن سن و برخی از فاکتورهای دیگر، پوست دیگر حالت سفت ندارد و بافت آن شل می شود. این حالت برای بسیاری از افراد خوشایند نیست چرا که وقتی پوست در این حالت قرار می گیرد، سن فرد را بالاتر نشان می دهد. 

از این رو تزریق فیلر می تواند به فرد کمک کند تا پوست را به حالت قبلی خود برگرداند. 

به طور کلی اگر این عمل در یک کلینیک مطمئن و زیر نظر پزشک متخصص انجام گیرد، عوارض جانبی ندارد. اما اگر در جای غیر بهداشتی و توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود، قطعا عوارض جانبی خطرناکی از جمله عفونت برای فرد به همراه خواهد داشت. 

اما با توجه به بدن افراد مختلف، ممکن است بعد از تطریق فیلر عوارضی متوجه فرد شود. برای مثال ممکن است که محل تزریق عفونت کند یا دچار کمی خراش شود. یا در برخی از بافت ها انسداد پیش آید. 

ممکن است فیلر از محل تزریق به بیرون تراوش کند. البته این عوارض اگر تزریق را پزشک متخصص انجام دهد، بسیار نادر است. اما اگر هر یک از این عوارض در شما رخ داد، حتما مسئله با پزشک تان در میان بگذارید. 

مراقبت های قبل از تزریق فیلر

برای اینکه اثربخشی هر روش درمانی به حداکثر خورد برسد، فرد باید یک سری از مراقبت ها را قبل و بعد از انجام روش مد نظر قرار دهد. در این بخش به مراقبت های قبل از تزریق فیلر اشاره می کنیم. 

اولین مرحله این است که قبل از انجام هر روش کلینیکالی درباره آن تحقیق کنید. خیلی از افراد نتایج روش های جوانسازی را می بینند و فکر می کنند که در رابطه با آنها نیز این روش جواب می دهد اما ممکن است آنها گزینه خوبی برای انجام آن روش نباشند. 

پس بهتر است ابتدا به یک پزشک متخصص مراجعه کنید تا شما را بررسی نماید که آیا گزینه مناسبی برای انجام آن روش کلینیکال هستید یا خیر. در صورتی که قرار شد از روش تزریق فیلر استفاده کنید، باید قبل از انجام آن یک سری از مراقبت ها را انجام دهید که در اینجا به شما می گوییم.

حدود دیک هفته تا ده روز قبل از تزریق فیلر، مصرف آسپیرین و داروهای ضد التهابی را قطع نمایید.

همچنین مصرف ویتامین E و روغن ماهی را قطع کنید چرا که احتمال خونریزی را در شما بالا می برند. تزریق فیلر خط لبخند

در صورتی که از داروی خاصی استفاده می کنید، حتما آن را با پزشک در میان بگذارید تا مشکل یا عارضه ای برای شما پیش نیاید. یک روز قبل از تزریق فیلر از مصرف مشروبات الکلی بپرهیزید چرا که این مواد احتمال کبودی را افزایش می دهند. 

تا چهارده روز قبل از تزریق فیلر، درمان های دندانی از جمله جرم گیری را انجام ندهید. اگر فردی هستید که نسبت به درد حساسیت زیادی دارید، یک ساعت قبل از مراجعه یک استامینوفن میل کنید. 

فیلر چشم

 فیلر را میتوان برای نواحی مختلف صورت تزریق کرد.  یکی از موارد بسیار رایج در تزریق فیلر  را میتوان ناحیه زیر چشم در نظر گرفت. اگر شما هم جزو افرادی هستید که ناحیه از زیر چشم شما دچار چین و چروک و یا سیاهی شده است، گزینه بسیار خوبی برای تزریق فیلر هستید. 

در برخی از موارد خطوطی خارج از گوشه چشم وجود دارد که در هنگام خندیدن این خطوط کاملا نمایان خواهند شد و تاثیر بسیار منفی و چشمان شما خواهند گذاشت. ما  برای این خطوط از اصطلاح خطوط پنجه کلاغی استفاده میکنیم که شما برای برطرف کردن مشکل به وجود آمده می توانید تزریق فیلر را در دستور کار خود قرار دهید. 

از سوی دیگر گذشت سن و یا ژنتیک باعث شده تا بسیاری از افراد در ناحیه از چشم خود سیاهی و یا  تورفتگی داشته باشند که در این مواقع پزشک متخصص به بررسی ناحیه مشخص شده خواهد پرداخت و در صورت نیاز به تزریق فیلر مشکل را از این طریق برطرف می‌کند.

همچنین باید بیان کرد پوست موجود در زیر چشم از جمله مکان هایی است که در آن چین و چروک فراوان به وجود خواهد آمد پس اگر شما هم از این مشکلات رنج می برید، بهتر است با استفاده از تزریق فیلر  به زیبایی مورد نظر دست پیدا کنید. 

فرایند انجام کار

 متاسفانه امروز بسیاری از مراکز و غیر متخصص اقدام به تزریق فیلر  زیر چشم کرده اند که باید بیان داشت این اقدام بسیار خطرناک است و می تواند بینایی شما را تحت تاثیر قرار دهد. 

از این رو همواره به مراکز تخصصی مجاز مراجعه کرده تا پزشکان متخصص تزریق فیلر را انجام دهند. فرآیند کار بسیار ساده است زمانی که شما وارد مطب خواهید شد در نواحی که قرار است تزریق فیلر صورت بگیرد کرم های بی حس کننده این نواحی را آغشته خواهند کرد و سپس پزشک معالج چند دقیقه ای صبر میکند تا کرم به طور کامل جذب پوست شود، تزریق ژل لب

تا هنگام تزریق ژل به گونه دردی احساس نکنید. پزشک متخصص با استفاده از سوزن های بسیار کوچک و ظریف عملیات دیگر درمانی را آغاز خواهد کرد و چند دقیقه طول میکشد تا این مراحل به اتمام برسد. به طور قطع می توان تزریق فیلر را یکی  از روشهای موثر دانست که تاثیر بسیار زیادی در رفع مشکل به وجود آمده خواهد داشت.

بهترین کلینیک تزریق فیلر

کلینیک زیبایی الهام با بیش از 11 سال سابقه درخشان، و استفاده از بهترین مواد و مدرن ترین تجهیزات و افتخار همکاری با حرفه ای ترین و مجرب ترین پزشکان زیبایی، آماده ارائه انواع خدمات زیبایی و جوانسازی پوست اعم از بوتاکس و تزریق فیلر به شما عزیزان می باشد.  در کلینیک الهام خدمات تزریق فیلر به صورت فول فیس قابل ارائه بوده و تمامی نقاط صورت از جمله چانه، گونه ها، پیشانی، زیر چشم، لب ها، بینی و چین و چروک های نواحی مختلف را شامل می شود.

در صورت نیاز به دریافت مشاوره در خصوص مدت زمان، روشها، هزینه و تخصص پزشکان متخصص کلینیک الهام با مشاوران ما تماس گرفته و یا از طریق فرم پایین صفحه، درخواست خود را برای ما ارسال نماییدفیلر لبhttps://clinicelham.com/license

 https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license

اشتراک با دوستان

درخواست مشاوره با کارشناسان ماجدیدترین هدایا، تخفیف ها و خدمات کلینیک الهام رو از دست نده!

clinic elham

ارسال نظر


قوانین ارسال نظر
  • با دقت نظرات قبلی را مطالعه کنید و از ارسال نظر تکراری بپرهیزید

  • از ارسال نظر به زبان انگلیسی و فینگیلیش خودداری کنید

  • گذاشتن لینک در متن نظر ممنوع است

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

نظری در این بخش وجود ندارد

اولین نفری باشید که نظر خودش رو ثبت می کنه

ثبت نظر

مطالب مرتبط

شاید موارد زیر که ارتباط زیادی با خدمت: تزریق فیلر دارند را دوست داشته باشید

up
phone