چگونه گونه هایمان را چاق کنیم؟

چگونه گونه هایمان را چاق کنیم؟ https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/how-to-use-my-images

چگونه گونه هایمان را چاق کنیم؟

361

داشتن صورتی پر و گونه های چاق یکی از نشانه های زیبایی به حساب می آید. همچنین این دو مشخصه به نوعی باعث جوانتر شدن پوست صورت می شود. از این رو بسیاری از افراد به دنبال این هستند که گونه های چاق داشته باشند. 

روش های مختلفی برای چاق کردن گونه ها و پر کردن صورت وجود دارد. این روش ها شامل روش های طبیعی و روش هایی مانند تزریق است. اگر قصد دارید که گونه هایتان را چاق کنید، تا انتهای این مقاله با کلینیک الهام همراه ما باشید. 

چگونه گونه هایمان را برجسته کنیم؟

بسیاریاز افراد دوست دارند که گونه های برجسته داشته باشند. داشتن چنین گونه هایی می تواند تاثیرات زیادی را در چهره فرد به وجود بیاورد. گونه برجسته پوست را بازتر و چهره را جوانتر نشان می دهد. 

روش های مختلفی برای برجسته کردن گونه ها وجود دارد که شامل روش های طبیعی و روش های کلینیکال مانند تزریق چربی یا تزریق ژل می شود.  چگونه گونه هایمان را چاق کنیم؟

در اینجا ابتدا درباره دراه های طبیعی برجسته کردن گونه ها توضیح می دهیم. سپس، اطلاعاتی درباره راه های کلینیکال آن که سریع جواب می دهد در اختیارتان قرار می دهیم. با ما همراه باشید. 

راه های طبیعی برجسته کردن گونه ها

همان طور که گفتیم شیوه های طبیعی زیادی وجود دارد که شما کمک می کند که گونه های برجسته ای داشته باشید. 

ورزش صورت

یکی از ساده ترین روش ها برای داشتن گونه های برجسته ورزش صورت است. یک فرد می تواندحدود نیم ساعت بین دو تا سه ماه روی صورت خود ورزش انجام دهد تا گونه های برجسته ای داشته باشد. 

برای این منظور ابتدا دستتان را روی صورتتان می گذارید و سپس آن را به سمت بالا می کشید و لبخند بزنید تا گونه ها به سمت بالا کشیده تر شوند و آن را به مدت 20 ثانیه نگه دارید. در حالت بعدی می توانید دهان تان را ببندید و لپ هایتان را باد کنید و حدود 45 ثانیه در همان حالت بمانید. 

در حالت آخر نیز باید دهانتان را مانند حرف O کرده و انگشتتان گونه ها را به سمت پایین و بالا بکشید. 

آلوئه ورا

آلوئه ورا یکی از گیاهان طبیعی است که خاصیت بسیار زیادی دارد و حاوی آنتی اکسیدان است. از این رو، این گیاه دارای تاثیرات ضد چروک و ضد پیری است. از این رو فرد می تواند با مصرف کردن یک قاشق غذایی آلوئه ورادر مدت زمان 90 روز، به پوست انعطاف پذیری برسد. 

سیب

سیب همواره یکی از میوه های برجسته در زمینه های مختلف از جمله در پوست بوده است.  شما می توانید روزانه سیب بخورید یا آن را رنده کنید و ماسک درست کنید، در این حالت جوانی و انعطاف پذیری به  پوست شما برمی گردد. 

همچنین سیب نقش بسزایی در برجسته کردن گونه ها ایفا می کند. سیب دارای آنتی اکسیدان، کلاژن، الاستین و یک سری از ویتامین ها همانند C، B، A بوده و نباید از نقش موثر آن در برجسته کردن گونه غافل شد.تزریق چربی

ترکیب گلیسیرین و گلاب

ترکیب گلاب و گلسیرین و استفاده آن به عنوان ماسک بر روی صورت می تواند تاثیر بسیارخوبی روی پوست شما داشته باشد. 

این ماسک می تواند رطوبت لازم را به پوست شما برگرداند. این ترکیب آبرسان باعث می شود که پوست شفافی داشته باشید و جوانتر به نظر برسید. 

عسل

عسل یکی از مواد طبیعی است که نقش بسزایی در جوانسازی پوست ایفا می کند. از آنجایی که عسل دارای خاصیت ارتجاعی است، نقش خوبی در برجسته کردن گونه ها ایفا می کند. همچنین می توان به جای استفاده از ماسک عسل، روزی 10 قاشق از آن را مصرف کرد. 

شیر

شیر یکی از لبنیات های بسیار پر خاصیت است. می توان شیر را نوشید یا به صورت ماسک استفاده کرد. هر دو روش تاثیر بسزایی در برجسته کردن گونه های شما دارد. شیر دارای پروتئین، آمینواسید، ریبوفلاوین، کلسیم و ویتامین هایی مانند D و A است. 

از این رو این ماده غذایی می تواند نقش بسزایی در سلامت پوست و گونه های شما ایفا کند. همچنین از آنجایی که شیر پروتئین و آب زیادی دارد، باعث می شود که پوست آبرسانی شده و پاکسازی شود. استفاده از این ماسک باعث زیباسازی و جوانسازی پوست شما می شود. 

روغن های گیاهی 

استفاده از روغن های گیاهی در جوانسازی پوست و داشتن پوستی زیبا و شاداب بسیار کارآمد است. از این رو، می توانید از روغن گیاهانی مانند آووکادو، بادام، نارگیل و زیتون برای این منظور استفاده کنید.

اگر روزانه به طور مرتبط به مدت 5 دقیقه پوست خود را با این روغن ها ماساژ دهید، این باعث می شود که پوست شادابی داشته باشید و گونه هایتان برجسته شود. 

راه های کلینیکال برای برجسته کردن گونه ها

همان طور که مشاهده کردید، راه های طبیعی زمان بر است و باید خیلی با دقت آنها را انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. از این رو راه های کلینیکالی نیز وجود دارد که می تواند خیلی   سریع شما را به نتیجه دلخواه تان برساند. 

امروزه روش هایی نظیر تزریق ژل و چربی بسیار محبوب شده اند. از این رو شما می توانید با کمک این روش های زیبایی، گونه هایتان را برجسته کنید. همچنین زمانی که حجم یک ناحیه بیشتر می شود، پوست کشیده تر شده و چین و چروک های اطراف آن از بین می رود.  تزریق چربی

تزریق چربی و تزریق ژل هر دو از روش های محبوب برجسته کردن گونه ها به شما می آیند. این روش ها تزریقی هستند. با تزریق حجم قسمت های بالا و بخش های اطراف استخوان بیشتر می شود. از این رو صورت فرد ظاهری کانتور شده پیاده می کند. 

اسید پلی لاکتیک و اسید هیالورونیک دو تا از محبوب ترین برندهای ژل هستند که عمدتا برای برجسته سازی گونه ها مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو به طور موقت عمل حجیم سازی را انجام می دهند. تزریق چربی نیز یک روش رایج برای برجسته سازی گونه ها است که در آن چربی را از ناحیه دیگری از فرد استخراج می کنند و پس از خالص سازی آن را در بخش گونه ها تزریق می کنند. مشاوره

بزرگ شدن گونه در یک هفته

طبیعتا روش های طبیعی زمان بر هستند و دراز مدت اثرات آنها را میبینید. اما اگر می خواهید خیلی سریع گونه های برجسته ای داشته باشید، بهترین روش ها استفاده از روش های تزریقی و کلینیکالی است. 

تزریق ژل و چربی دو تا از رایج ترین راه ها برای داشتن گونه های برجسته است. در این روش ها نیازی به بیهوشی وجود ندارد و تنها با بی حسی موضعی می توان اینکار را انجام داد. در این روش ها کمی درد، خونریزی و برخی عوارض جانبی دیگر وجود دارد که خیلی زود برطرف می شوند. 

شما می توانید با تزریق چربی گونه های برجسته ای داشته باشید. اگر قصد دارید که از روش های کلینیکال برای برجسته سازی گونه های خود استفاده کنید، برای رسیدن به نتیجه مطلوب، حتما اینکار را در یک کلینیک تخصصی و مطمئن و زیر نظر پزشک متخصص انجام دهید. 

کلینیک الهام با سالها تجربه در این زمینه خدمات خوبی را به شما مراجعین عزیز ارائه می دهد. 

سخن آخر

گونه ها نقش بسزایی در زیبایی چهره فرد ایفا می کنند. از این رو، افراد زیادی  به دنبال داشتن گونه هایی پر و برجسته هستند. راه های طبیعی برای این امر وجود دارد، اما اگر قصد دارید که سریع تر به نتیجه دلخواه تان برسید، راه های کلینیکال بدون خطری وجود دارد. 

تزریق ژل و تزریق چربی دو تا از متداول ترین راه ها برای داشتن گونه های برجسته است. اما اگر می خواهید به نتیجه مطلوبتان برسید، حتما اینکار را در یک کلینیک مطمئن و زیر نظر پزشک متخصص انجام دهید.  

کلینیک الهام با سال ها تجربه وبرخورداری از پزشکان متخصص و کادری مجرب خدمات خوبی را به شما مراجعین عزیز ارائه می دهد. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. 

تزریق فیلر https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/licehttps://clinicelham.com/license

اشتراک با دوستان

سوالات متداول


راه های مختلفی برای برجسته سازی گونه ها وجود دارد. دو تا از راه های کلینیکال و رایج برای اینکار تزریق چربی یا تزریق ژل است. این دو روش اکر توسط پزشک متخصص انجام شوند، بدون خطرند و هیچ عارضه ای برای فرد ندارد.

این دو روش کلینیکالی بسیار رایج و محبوب هستند. اگر به درستی تزریق انجام شود هیچ گونه عارضه ای برای فرد ندارد. فرد می تواند در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود برسد.

بله. تزریق چربی یکی از روش های رایج برای برجسته سازی گونه ها است. در این روش چربی خود فرد را از یک ناحیه با تشخیص پزشک استخراج کرده و پس از انجام یک سری مراحل و خالص سازی آن، آن را به قسمت ها گونه ها تزریق می کنند. این روش یکی از روش هایی دائم به حساب می آید.

ارسال نظر


قوانین ارسال نظر
  • با دقت نظرات قبلی را مطالعه کنید و از ارسال نظر تکراری بپرهیزید

  • از ارسال نظر به زبان انگلیسی و فینگیلیش خودداری کنید

  • گذاشتن لینک در متن نظر ممنوع است

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

نظری در این بخش وجود ندارد

اولین نفری باشید که نظر خودش رو ثبت می کنه

ثبت نظر

مطالب پشنهادی

شاید موارد زیر که ارتباط زیادی با مطلب: چگونه گونه هایمان را چاق کنیم؟ دارند را دوست داشته باشید

برای جوان سازی دست چه کنیم؟ برای جوان سازی دست چه کنیم؟

برای جوان سازی دست چه کنیم؟

با افزایش سن کلاژن و چربی در دست‌ها کم شده و رگ‌ها و تاندون‌ها ظا

جراحی بلفاروپلاستی چیست؟ جراحی بلفاروپلاستی چیست؟

جراحی بلفاروپلاستی چیست؟

اگر به چهره افراد دقت کنید چشم هایی با حالت های مختلف می بینید. پلک های افتاده ن

روش های جوانسازی دست روش های جوانسازی دست

روش های جوانسازی دست

جوانسازی دست یکی از مهمترین دغدغه های بسیاری از افراد است چراکه دست های ما بیشتر

روش های کاشت ریش روش های کاشت ریش

روش های کاشت ریش

در بین مردان افرادی هستند که صورت کم مو دارند، یا اینکه کلاً از داشتن ریش و سبیل

عوارض تزریق چربی به دست عوارض تزریق چربی به دست

عوارض تزریق چربی به دست

مانند بافت صورت، از دست دادن کلاژن به دلیل افزایش سن در دست ها منجر به برجسته شد

فرآیند و نحوه کاشت ریش فرآیند و نحوه کاشت ریش

فرآیند و نحوه کاشت ریش

کاشت ریش یک عمل زیبایی است که برای اصلاح بی نظمی ریش انجام می شود. ریش کامل

قبل و بعد از کاشت مو قبل و بعد از کاشت مو

قبل و بعد از کاشت مو

کاشت مو یکی از اقدامات هیجان انگیز برای افرادی است که از موی سر طبیعی خود بی بهر

قیمت و هزينه کاشت ریش قیمت و هزينه کاشت ریش

قیمت و هزينه کاشت ریش

بسیاری از آقایان از داشتن ریش و سبیل عاجز هستند به طوری که زیبایی هر مردی با داش

up
phone