زاویه‌سازی فک با تزریق فیلر، بوتاکس، چربی و جراحی

زاویه‌سازی فک با تزریق فیلر، بوتاکس، چربی و جراحی https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/how-to-use-my-images

زاویه‌سازی فک با تزریق فیلر، بوتاکس، چربی و جراحی

458

انسان کمال طلب و همواره به دنبال زیبایی است. زاویه سازی فک یکی از کارهای زیبایی است که در سال های اخیر بسیار رواج پیدا کرده است.  روش های مختلفی برای زاویه سازی فک وجود دارد که متداول ترین آنها تزریق فیلر، بوتاکس، چربی یا جراحی است. 

طبیعتا از میان روش های گوناگون روش های تزریقی روش های کم تهاجمی هستند و هزینه آنها پایین تر می باشد. در حقیقت، این روش های کم دردسر توانسته اند که جای روش های تهاجمی مانند جراحی را بگیرند. شما بالافاصله متوجه تاثیر شگفت انگیز این روش ها در صورت تان خواهید شد. 

امروزه در رابطه با زاویه سازی فک این امکان فراهم شده که از تزریق فیلر، بوتاکس یا چربی بتوان به نتایج ماندگارتر و یا حتی دائمی رسید. 

ما در این مقاله قصد داریم درباره زاویه سازی فک از طریق روش های تزریقی و جراحی و مزیا و معایب هر یک اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. با کلینیک الهام همراه ما باشید. 

زاویه سازی فک 

زاویه سازی در حقیقت از یک کلمه یونانی به نام orthos گرفته شده که به معنی فک است. اورتوژناتیک به مجموعه کارهایی گفته می شود که ناهنجاری های فک را رفع می کند و باعث زیباتر شدن آن می گردد.   ناهنجاری های فک ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد که از مهمترین آنها می توان به:

 تزریق چربی

در واقع، هدف زاویه سازی فک این است که حجم از دست رفته در این نواحی را برگرداند تا فرد احساس خوبی نسبت به خود پیدا کند. زاویه سازی فک با روش های مختلفی امکان پذیر است که امروزه روش های تزریقی بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. با کمک این روش ها علاوه بر اینکه می توان فک را زاویه سازی کرد، می توان چین و چروک های اطراف آن را نیز برطرف نمود. 

مزایای زاویه سازی فک از طریق روشهای غیر تهاجمی

زاویه سازی فک از طریق تزریق بوتاکس، ژل و چربی یک روش کم دردسر و غیر تهاجمی به حساب می آید، این روش ها کم دردسر هستند و نیازی به بیهوشی و بستری شدن فرد وجود ندارد.  همچنین در زاویه سازی فک از طریق تزریق، نیازی به بستری وجود ندارد.  

پزشک متخصص می تواند به راحتی زاویه درست را برای تزریق پیدا کند تا اهداف مورد نظر شما که داشتن یک فک زیبا است برآورده گردد. به خاطر داشته باشید که برای رسیدن به نتیجه دلخواه حتما باید این کار توسط یک پزشک متخصص و در یک کلینیک مطمئن انجام شود.  

بعد از اینکه تزریق انجام شد، تغییرات به شکل بسیار ظریفی خودشان را نشان می دهند. در روش های تزریقی، نتیجه نهایی می تواند موقت یا دائم باشد. از این رو شما حق انتخاب دارید و این یک مزیت محسوب می شود. 

در روش های تزریقی نیاز به عمل جراحی وجود ندارد.   

همچنین اگر برای زاویه سازی از تزریق ژل یا فیلر استفاده نمایید، نتایج نهایی برگشت پذیر خواهد بود و همچنین در صورت عدم رضایت از نتیجه این امکان فراهم است که با تزریق یک آنزیم به حالت قبل برگردید.   

همچنین زاویه سازی فک از طریق روش های تزریقی در مقایسه با جراحی بسیار مقرون به صرفه تر است و دوره نقاهت ندارد. همان طور که می بینید زاویه سازی فک از طریق روش های غیر تهاجمی مزیت های بسیار زیادی دارد. 

معایب زاویه سازی فک از طریق روش های غیر تهاجمی

هر روش زیباسازی و جوانی، در کنار مزیت های زیادی که به همراه دارد، دارای معایبی نیز می باشد. اگر برای زاویه سازی صورت از روش تزریق ژل استفاده کنید، باید بگوییم که ماندگاری این روش حداکثر دو سال خواهد بود و برای حفظ نتیجه باید این روش را تمدید کنید. 

البته این نکته ارزشمند است که بگوییم این روزها ژل های جدیدی روی کارآمده اند که دوام بالایی دارند و حتی بر اساس گفته ها ممکن است تا ده سال ماندگاری داشته باشند.

در رابطه با تزریق چربی برای زاویه سازی فک باید بگوییم که این روش مانند جراحی می ماند و برگشت ناپذیر است. قبل از تزریق چربی، ابتدا باید چربی مورد نیاز از ناحیه دیگری از بدن استخراج شود. به همین دلیل تزریق چربی به نوعی یک روش تهاجمی به حساب می آید.  البته تهاجمی بودن این روش در مقایسه با روش جراحی بسیار کم است. 

بوتاکس

همچنین هزینه تزریق چربی به دلیل فرآیند پیچیده ای که دارد از تزریق ژل و تزریق فیلر کمتر است. اما توجه داشته باشید که نتیجه آن دائمی است و نیازی به تمدید و تکرار ندارد. 

اگر می خواهید زاویه فک تان به طور چشمگیر عوض شود باید بگوییم که زاویه سازی از طریق تزریق ژل و چربی خیلی نمی تواند منجر به نتایج قابل توجهی گردد. عمدتا روش های تزریقی، با هدف جوانسازی طبیعی مورد استفاده قرار می گیرند. 

برای ایجاد تغییرات قابل توجه در صورتتان، شما به مقدار زیادی ژل نیاز خواهید داشت  و این باعث می شود که هزینه یک جلسه درمانی بیش از ده میلیون تومان گردد. در چنین حالتی، تزریق چربی هم کارآمدتر است و هم ماندگاری آن بیشتر خواهد بود. 

از آنجایی که در دراز مدت اثر ژل یا فیلر از بین می رود و فرد مجبور می شود که دوباره آن را تمدید کند، ممکن است هزینه تزریق از جراحی هم بیشتر شود. 

زاویه سازی فک برای چه صورت هایی مناسب است

این روش برای صورت های لاغر، هندسی گرد یا چاق مناسب است و مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی اوقات موارد دیگری نیز وجود دارد که می توان برای رفع آنها از زاویه سازی فک استفاده کرد.   به عنوان مثال وقتی چانه فرد کوچک است ممکن است در شکل ظاهری صورت او تاثیر بگذارد. 

توجه داشته باشید این مورد بیشتر زمانی خودش را نشان می دهد که پیشانی فرد بلند باشد. در این صورت قسمت پایین صورت پهن تر می گردد و زاویه سازی فک تاثیر بسیار در چهره ظاهری چنین فردی خواهد داشت.

مراحل زاویه سازی فک 

کلینیک الهام با سالها تجربه و برخورداری از پزشک متخصص و مجرب خدمات خوبی را در زمینه زاویه سازی فک به شما مراجعین عزیز ارائه می دهد. در کلینیک الهام، پزشک ابتدا شما را مورد بررسی قرار می دهد و سپس متناسب با شما یک روش مناسب را توصیه می کند. در ادامه در رابطه با مراحل زاویه سازی فک اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم. با ما همراه باشید. زاویه سازی فک

ابتدا برای اینکه شما دچار درد نشوید، محل مورد نظر را از طریق داروهای موضعی بی حسی، بی حس می کنند. زیرا به هر حال سوزن باید وارد پوست شما شود و اگر آن ناحیه بی حس نباشد ممکن است احساس درد کنید. سپس با توجه به نظر پزشک، از چربی یا ژل برای تزریق استفاده می شود. 

پزشک قبل از اینکه تزریق را انجام دهد، صورت شما را به طور کامل کانتور می کند. کانتور در اینجا به این معنا است که زویای صورت شما مورد بررسی قرار می گیرد تا تزریق به گونه ای باشد که عیب شما را برطرف کند. بعد از این مرحله، فیلر در زیر پوست و در ناحیه تعیین شده تزریق می شود. 

زاویه سازی فک از طریق تزریق چربی

زاویه سازی فک از طریق چربی یک روش طبیعی برای برجسته کردن  نواحی تحلیل رفته در صورت است.  از مهمترین مزیت این روش می توان به پرکننده بودن، زاویه سازی و برجستگی آن اشاره کرد. 

می توان گفت که یکی از روش های موثر زاویه دهی، تزریق چربی است. مهمترین ارزش این روش این است که چربی از بدن خودتان استخراج شده و طبیعتا با بدن شما سازگاری دارد. 

عمدتا چربی را از نواحی مانند ران ها، شکم یا باسن استخراج می کنند. ناحیه استخراج چربی را پزشک مشخص می کند. از آنجایی که چربی از بدن خود فرد خارج شده، بعد از تزریق بدن او واکنش آلژیک نشان نخواهد داد. 

تزریق چربی

شیوه استخراج چربی از بدن 

بیشتر شما عزیزان درباره ساکشن می دانید. دستگاهی وجود دارد که نام لیپوساکشن است. با کمک این دستگاه می توان چربی های اشباع نشده را از نواحی از بدن خارج نمود. بعد از اینکه چربی از بدن خارج شد، دستگاه سانتریفیوژ کار خود را ادامه می دهد. چربی های استخراج شده داخل محوری قرار داده می شوند و دانه های مازاد و سبکتر آن به اطراف پاشیده می گردد.   

آنچه که در داخل محفظه باقی می ماند، دانه های طلایی چربی است که بسیار پرکاربرد هستند. با کمک سرنگ این دانه ها را می کشند و آنها را به زیر پوست تزریق می نمایند. 

البته این نکته ارزشمند است که بگوییم ناحیه را که قرار است چربی از آن استخراج شود، بی حس می کنند. عمدتا این روش برگشت ناپذیر است. چربی بافت یکدست تری دارد و نسبت به ژل نرم تر می باشد.

مزایای تزریق چربی برای زاویه سازی فک 

اول از همه اینکه چربی از بدن خودتان استخراج می گردد. به همین دلیل شما هیچ گونه حساسیتی نسبت به آن نشان نخواهید داد. این روش می توان به جوانسازی نیز کمک نماید. نواحی که چربی از آنها استخراج می شود، خوش فرم تر خواهند شد. در مقایسه با ژل ماندگاری این روش بسیار زیاد و گاهی حتی دائمی است. هزینه ثانویه تزریق چربی بسیار کمتر از ژل است. 

زاویه سازی فک از طریق تزریق ژل

ژل ها مواد مصنوعی هستند که برای زاویه سازی فک و برخی کارهای زیبایی دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. عنصر تشکیل دهنده ژل در پوست شما وجود دارد و به همین دلیل است که پوست به راحتی آن را می پذیرد.

 در ژل کلاژن وجود دارد و کار اصلی آن آبرسانی به پوست است. در زاویه سازی از طریق ژل، بیشترین اثر گذاری روی نواحی فک، چانه و قسمت آرواره خواهد بود.  با توجه به حجم صورتتان، در جلسه های اول بین 3 تا 4 سی سی فیلر اسید هیالورونیک به صورت شما تزریق می گردد. ماندگاری ژل بین 9 ماه تا یکسال است و بعد از این مدت نیاز به ترمیم وجود دارد. بهتر است برای ترمیم ژل حداقل شش ماه صبر کنید.

تزریق فیلر


مزایای زاویه سازی فک از طریق تزریق ژل

این روزها ژل های امنی در بازار وجود دارد که نتایج کاملا طبیعی را به همراه دارند. با کمک این ژل ها می توان در سریع ترین زمان به نتیجه دلخواه تان برسید.  مدت زمان تزریق ژل برای زاویه فک کوتاه است. 

دوره نقاهت در تزریق ژل بسیار کمتر از دوره نقاهت در تزریق چربی است. در این روش از بی حسی موضعی استفاده می گردد تا فرد احساس درد نکند. 

به طور کلی، اگر قصد دارید که برای فک تان زاویه سازی انجام دهید، بهتر است که اینکار را در یک کلینیک مطمئن مانند کلینیک الهام انجام دهید. این کلینیک با برخورداری از کادری مجرب می تواند خدمات خوبی را به شما عزیزان ارائه دهد. از اینکه همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم.

 https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
تزریق ژل https://clinicelham.com/license

اشتراک با دوستان

سوالات متداول


با توجه به اینکه اکثرا برای انجام زاویه سازی فک از روش تزریقی استفاده می کنند که غیر تعاجمی هستند، محدودیتی سنی وجود ندارد و افراد بالای 18 سال می توانند از این روش استفاده کنند.

تزریق چربی معمولا نتایج ماندگاری دارد و گاهی نتایج آن تا آخر عمر باقی خواهد ماند.

قیمت زاویه سازی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اول از همه اینکه باید بدانید که برای این کار از چه روشی استفاده می کنید. برای مثال روش های تزریقی در مقایسه با روش های جراحی بسیار ارزان تر هستند. برای مثال تزریق هر سیس سی ژل با توجه به برند و نوع آن بین 1 میلیون تا 1 میلیون پانصد هزار تومان متغیر است.

ارسال نظر


قوانین ارسال نظر
  • با دقت نظرات قبلی را مطالعه کنید و از ارسال نظر تکراری بپرهیزید

  • از ارسال نظر به زبان انگلیسی و فینگیلیش خودداری کنید

  • گذاشتن لینک در متن نظر ممنوع است

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

نظری در این بخش وجود ندارد

اولین نفری باشید که نظر خودش رو ثبت می کنه

ثبت نظر

مطالب پشنهادی

شاید موارد زیر که ارتباط زیادی با مطلب: زاویه‌سازی فک با تزریق فیلر، بوتاکس، چربی و جراحی دارند را دوست داشته باشید

برای جوان سازی دست چه کنیم؟ برای جوان سازی دست چه کنیم؟

برای جوان سازی دست چه کنیم؟

با افزایش سن کلاژن و چربی در دست‌ها کم شده و رگ‌ها و تاندون‌ها ظا

جراحی بلفاروپلاستی چیست؟ جراحی بلفاروپلاستی چیست؟

جراحی بلفاروپلاستی چیست؟

اگر به چهره افراد دقت کنید چشم هایی با حالت های مختلف می بینید. پلک های افتاده ن

روش های جوانسازی دست روش های جوانسازی دست

روش های جوانسازی دست

جوانسازی دست یکی از مهمترین دغدغه های بسیاری از افراد است چراکه دست های ما بیشتر

روش های کاشت ریش روش های کاشت ریش

روش های کاشت ریش

در بین مردان افرادی هستند که صورت کم مو دارند، یا اینکه کلاً از داشتن ریش و سبیل

عوارض تزریق چربی به دست عوارض تزریق چربی به دست

عوارض تزریق چربی به دست

مانند بافت صورت، از دست دادن کلاژن به دلیل افزایش سن در دست ها منجر به برجسته شد

فرآیند و نحوه کاشت ریش فرآیند و نحوه کاشت ریش

فرآیند و نحوه کاشت ریش

کاشت ریش یک عمل زیبایی است که برای اصلاح بی نظمی ریش انجام می شود. ریش کامل

قبل و بعد از کاشت مو قبل و بعد از کاشت مو

قبل و بعد از کاشت مو

کاشت مو یکی از اقدامات هیجان انگیز برای افرادی است که از موی سر طبیعی خود بی بهر

قیمت و هزينه کاشت ریش قیمت و هزينه کاشت ریش

قیمت و هزينه کاشت ریش

بسیاری از آقایان از داشتن ریش و سبیل عاجز هستند به طوری که زیبایی هر مردی با داش

up
phone