طبیعی‌ترین روش هاشور ابرو

طبیعی‌ترین روش هاشور ابرو https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/how-to-use-my-images

طبیعی‌ترین روش هاشور ابرو

162

این روزها داشتن ابروهای پر و پهن به یکی از معیارهای زیبایی چهره تبدیل شده است. با این حال، افرادی بنا به دلایل مختلف از جمله عوامل ژنتیکی، مصرف برخی داروها یا برخی بیماری ‌ها ابروهای کم پشت و نامرتبی دارند. 

خوشبختانه امروزه راه‌ های مختلفی برای حل این مشکل وجود دارد، که یکی از آن‌ها استفاده از هاشور ابرو است. هاشور ابرو در واقع نوعی آرایش نیمه دائم به حساب می ‌آید و افراد زیادی این روش را برای ابروهای خود انتخاب می‌ کنند. زیرا از این طریق می‌ توانند شکل و فرم دلخواه را به ابروهایشان بدهند. 

هاشور ابرو کار بسیاری ظریفی است که اگر به درستی انجام شود، فرد می ‌تواند به نتیجه دلخواهش برسد. استفاده از هاشور ابرو در بین خانم ‌ها بسیار رواج دارد. ما در این مقاله قصد داریم درباره هاشور ابرو اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم، تا انتهای مقاله همراه ما باشید

هاشور ابرو و مزایای آن 

همان طور که در بخش قبل اشاره کردیم، هاشور ابرو یک روش آرایشی نیمه دائم است. در این روش با ظرافت هر چه تمام هاشورهای بسیاری ریزی به اندازه تار مو ابرو ایجاد می‌ کنند. هر قدری که این کار با دقت و ظرافت بیشتری انجام شود، نتیجه نهایی آن طبیعی ‌تر خواهد بود. 

هاشور ابرو به ابروهای شما نوعی زیبایی طبیعی می ‌بخشد. از طریق این روش امکان رفع نواقص و مشکلات ابرو وجود دارد. علاوه بر این، روش هاشور ابرو یکی از روش‌ های سریع است و فرد را به سرعت به نتیجه دلخواهش می‌ رساند.

بعد از انجام هاشور ابرو، فرد دیگر نیازی به لوازم آرایشی برای ابروهای خود ندارد. توجه داشته باشید که استفاده بیش از حد از لوازم آرایش خود می‌ تواند عاملی برای ریزش و از بین رفتن موهای ابرو شما باشد. از دیگر مزیت ‌های هاشور ابرو قیمت مناسب آن است. 

توجه داشته باشید که روش هاشور ابرو یک روش نیمه دائم است. از این رو این روش با گذشت زمان کم رنگ و ناپایدار می ‌شود. پس اگر از حالت ابرو و مدل آن خوشتان نیامد جای نگرانی وجود ندارد، زیرا با گذشت زمان از بین رفته و می ‌توانید مدل دیگری را امتحان کنید. کاشت ابرو

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که اینکار را در مراکز معتبر انجام دهید تا عوارضی برایتان نداشته باشد و در این حال به نتیجه مورد نظرتان برسید. کلینیک الهام می ‌تواند در این زمانی خدمات خوبی را به شما زیباجویان عزیز ارائه دهد

بهترین فرم ابرو چیست؟

 1. بهترین فرم های ابرو برای صورت های گرد: به سراغ ابروهای با قوس بلند بروید.
 2. بهترین فرم های ابرو برای صورت های بیضی شکل: به سراغ ابروهایی با زاویه ملایم بروید.
 3. بهترین فرم های ابرو برای صورت های قلبی شکل: به سراغ ابروهای ظریف و گرد بروید.
 4. بهترین فرم های ابرو برای صورت های مربعی شکل: به سراغ ابروهای ضخیم و صاف با قوس کم بروید.
 5. بهترین فرم ابرو چیست؟

قیمت هاشور ابرو در تهران

افراد زیادی تصمیم می ‌گیرند که به منظور زیباتر کردن ابروهایشان از هاشور ابرو استفاده کنند. اما در کنار زیبایی مسئله دیگری که برای بسیاری از افراد مهم است، هزینه است که بابت هاشور ابرو می‌ پردازند. شهر تهران پایتخت ایران و یکی از پرجمعیت ‌ترین شهرهای این کشور است. از این رو، مراکز زیادی در این شهر خدمات مربوط به هاشور ابرو را ارائه می ‌دهند. 

عوامل مختلفی در تعیین هزینه هاشور ابرو نقش دارند. قیمت هاشور ابرو بین ۴۰۰ تا ۸۰۰ تومان متغیر است و بستگی به مواد مورد استفاده و مهارت فردی دارد که این کار را انجام می‌ دهد. (قیمت کاشت ابرو)


قیمت هاشور ابرو در تهران

سایه ابرو بهتره یا هاشور

شاید این سوال برای خیلی‌ ها پیش بیاید که هاشور ابرو (میکروبیلدینگ) بهتر است یا سایه ابرو. در اینجا باید به شما بگوییم که هر دوی این روش‌ها جز روش‌ های نیم دائم به حساب می‌ آیند. رواج این روش ‌های نیمه دائم باعث شده است که خیلی ‌ها به جای تاتو ابرو از این روش‌ ها استفاده کنند. 

از آنجایی که این روش ‌ها نیمه دائم هستند، خانم ‌ها با اطمینان بیشتری به سراغ آن ‌ها می‌ روند. اما در رابطه روش هاشور و سایه باید بگوییم که تفاوت‌ هایی بین آن‌ها وجود دارد. 

در روش سایه به منظور اینکه ابروی فرد پرتر شود، قسمت پوست زیر ابرو را سایه می ‌زنند. زمانی که به ابروی فرد سایه زده می ‌شود، ابرو پرتر شده وخوش حالت می‌ گردد. سایه ابرو به گونه ‌ای زده می‌ شود که ابرو دیگر مانند تاتو در یک کادر مشخص نیست و از این رو کاملا طبیعی ‌تر است.

اگر فردی که سایه ابرو را انجام می ‌دهد حرفه ‌ای باشد می ‌تواند با پررنگ و کم رنگ برخی از نقاط ابرو، ابروهای طبیعی و زیبایی را ایجاد کند. مشاوره کاشت ابرو

در روش هاشور در بین بخش ‌های خالی ابرو خطوطی مانند ابرو را می‌ کشند. این خطوط نازک هستند و مانند تارهای مو در فواصل خالی ابرو کشیده می ‌شوند. به این ترتیب نقاط خالی ابرو پر می‌ شود. همچنین می توان از طریق هاشور ابرو شکل و فرم دلخواه را به ابرو داد. 

در رابطه با هاشور نیز ابروها کادر مشخصی ندارند و هاشورهای زده شده در سایز مو و در جهت رویش موها هستند. 


سایه ابرو بهتره یا هاشور

روش دیگری به نام هاشور سه بعدی وجود دارد که موها در جهت ‌های مختلفی قرار می ‌گیرند. این باعث می ‌شود که شکل ظاهری ابروها طبیعی‌ تر و پرتر به نظر برسد

به طور کلی، می ‌توان گفت که هر دو روش در مقایسه با تاتو بسیار طبیعی‌ تر هستند. هاشور و سایه هر دو جز روش ‌های متداول و پرطرفدار هستند و انتخاب یکی از آن‌ها مستقیما به سلیقه فرد و انتخاب وی بستگی دارد. (مدل های کاشت ابرو)

اما بر اساس نظرسنجی‌ های انجام شده با توجه به اینکه در هاشور خطوی مانند تار مو می ‌کشند بسیاری براین باورند که استفاده از هاشور بهتر است استفاده از سایه است

هاشور ابرو بعد از چند روز طبیعی میشه

مسئله دیگری که بسیاری نگران آن هستند این است که چند روز بعد از هاشور ابرو، ابروهایشان طبیعی می ‌شود. باید بگوییم که ابروهایی که به تازگی هاشور زده شده اند، در ابتدا پر رنگ هستند اما جای نگرانی وجود ندارد، زیرا بعد از گذشت ۲ هفته کم رنگ ‌تر شده و به رنگ طبیعی ابرو نزدیک می ‌شوند. به طور کلی، ماندگاری هاشور ابرو با توجه به نوع ماده استفاده شده در آن بین ۶ ماه تا ۲ سال است

هاشور ابرو بعد از چند روز طبیعی میشه

شستن ابرو بعد از هاشور

 • به طور کلی بین ۲ تا ۳ روز بعد از انجام هاشور، باید ابروهایتان را با مقدار کمی آب استریل و پنبه بشویید. برای این منظور مقدار کمی آب را بر روی پد پنبه‌ای بریزید به قدری که پدتان کمی نمناک شود و سپس بر روی ابرویتان به آهستگی بکشید. 
 • لازم است که بین ۲ تا ۴ بار در روز این کار را انجام دهید تا ابروها را تمیز کرده و مانع از ایجا گوشت اضافه در آن بخش‌ ها شوید. روز دوم نیز ابروهایتان را با استریل و پد پنبه ‌ای پاک کنید. 
 • در روز دوم می‌ توانید این کار را بین ۲ تا ۴ روز انجام دهید. همچنین می‌ توانید در صورت نیاز از کرم ‌های ترمیم کننده مناسب استفاده کنید. بعد از روز چهارم می ‌توانید تا مدت ۱۴ روز با پنبه مرطوب ابروهایتان را تمیز کنید. 
 • بهتر است که این کار را برای مدت دو هفته ادامه دهید. به خاطر داشته باشید که تا مدت دو هفته نباید آب به ابروهایتان برسد. از این رو در این مدت از انجام ورزش ‌های سنگین و رفتن به شنا و استخر اجتناب کنید. 
 • همچنین در طول این مدت درمان ‌های پوستی نظیر لیزر درمانی و لایه برداری شیمیایی را انجام ندهید. همچنین تا مدت ۱۰ روز از پاک کننده آرایشی استفاده نکنید

شستن ابرو بعد از هاشور

سخن آخر

برخی افراد هستند که به دنبال ابروهای پرپشت هستند چراکه داشتن ابرو ضعیف می تواند زیبایی شما را بپوشاند. صرف نظر از وضعیت ابروهایتان، می ‌توانید با پرکردن آن‌ ها با تکنیک ‌ها، ابزارها و رنگ ‌های خاص، یا حتی پس از کاشت ابرو آن ‌ها را طوری تمیز کنید که طبیعی به نظر برسند. روش هاشور ابرو در مقایسه با کاشت ابرو یک روش نیمه دائم است از این رو بسیاری از خانم ‌ها استفاده از این روش را انتخاب می‌ کنند. 

از آنجایی که این روش دائمی است با گذشت زمان از بین می ‌رود و اگر افراد بخواهند می ‌توانند شکل و حالت ابروهایشان را تغییر دهند. سایه و هاشور ابرو هر دو برای پرکردن و طبیعی ‌تر نشان دادن ابرو مورد استفاده قرار می ‌گیرند و افراد بر اساس سلایقشان می ‌توانند یکی از این روش‌ ها را انتخاب کنند. کلینیک الهام با سال ‌ها تجربه و برخورداری از کادری مجرب می‌ تواند خدمات خوبی را به شما مراجعین عزیز ارائه دهد. از اینکه تا انتهای مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم

https://clinicelham.com/license
کاشت ابرو https://clinicelham.com/license
 https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/license

اشتراک با دوستان

سوالات متداول


هر دو این روش ‌ها نیمه دائمی هستند. در سایه پوست خالی ابرو سایه زده می‌ شود، اما در هاشور خطوط مانند تارهای مو در نواحی خالی کشیده می ‌شود. هر فردی با توجه به سلیقه خود می ‌تواند یک روش را انتخاب کند.

هزینه هاشور ابرو بستگی به موارد مورد استفاده و مهارت فردی دارد که این کار را انجام می‌ دهد. این هزینه بسته به شرایط اقتصادی امروزی دارای قیمت ثابتی نیست.

به طور کلی، تا دو هفته بعد از هاشور ابرو، ممکن است که ابروهایتان پررنگ باشد. اما بعد از آن کمرنگ شده و رنگ طبیعی ابرو می‌ شود.

طبیعی ترین ظاهر آرایش دائمی ابرو را می توان با استفاده روش میکروبلیدینگ که از یک ابزار دستی به شکل سوزنی ریز با کاشت رنگدانه در لایه دوم پوست آثاری شبیه مو ایجاد می کند، به دست آورد.

روش نانوبلیدینگ برای ابروها شامل استفاده از جوهر رنگدانه‌دار و یک سوزن فوق ‌العاده ظریف برای ایجاد تاتوهای مو مانند است. این روش رج هایی شبیه موهای طبیعی ایجاد می کند. این تکنیک نه تنها ظاهر ابروها را ضخیم می کند، بلکه می تواند شکل ابروهای شما را نیز تغییر دهد.

ارسال نظر


قوانین ارسال نظر
 • با دقت نظرات قبلی را مطالعه کنید و از ارسال نظر تکراری بپرهیزید

 • از ارسال نظر به زبان انگلیسی و فینگیلیش خودداری کنید

 • گذاشتن لینک در متن نظر ممنوع است

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

نظری در این بخش وجود ندارد

اولین نفری باشید که نظر خودش رو ثبت می کنه

ثبت نظر

مطالب پشنهادی

شاید موارد زیر که ارتباط زیادی با مطلب: طبیعی‌ترین روش هاشور ابرو دارند را دوست داشته باشید

برای جوان سازی دست چه کنیم؟ برای جوان سازی دست چه کنیم؟

برای جوان سازی دست چه کنیم؟

با افزایش سن کلاژن و چربی در دست‌ها کم شده و رگ‌ها و تاندون‌ها ظا

جراحی بلفاروپلاستی چیست؟ جراحی بلفاروپلاستی چیست؟

جراحی بلفاروپلاستی چیست؟

اگر به چهره افراد دقت کنید چشم هایی با حالت های مختلف می بینید. پلک های افتاده ن

روش های جوانسازی دست روش های جوانسازی دست

روش های جوانسازی دست

جوانسازی دست یکی از مهمترین دغدغه های بسیاری از افراد است چراکه دست های ما بیشتر

روش های کاشت ریش روش های کاشت ریش

روش های کاشت ریش

در بین مردان افرادی هستند که صورت کم مو دارند، یا اینکه کلاً از داشتن ریش و سبیل

عوارض تزریق چربی به دست عوارض تزریق چربی به دست

عوارض تزریق چربی به دست

مانند بافت صورت، از دست دادن کلاژن به دلیل افزایش سن در دست ها منجر به برجسته شد

فرآیند و نحوه کاشت ریش فرآیند و نحوه کاشت ریش

فرآیند و نحوه کاشت ریش

کاشت ریش یک عمل زیبایی است که برای اصلاح بی نظمی ریش انجام می شود. ریش کامل

قبل و بعد از کاشت مو قبل و بعد از کاشت مو

قبل و بعد از کاشت مو

کاشت مو یکی از اقدامات هیجان انگیز برای افرادی است که از موی سر طبیعی خود بی بهر

قیمت و هزينه کاشت ریش قیمت و هزينه کاشت ریش

قیمت و هزينه کاشت ریش

بسیاری از آقایان از داشتن ریش و سبیل عاجز هستند به طوری که زیبایی هر مردی با داش

up
phone