دستگاه های جوانسازی پوست https://clinicelham.com/license
https://clinicelham.com/how-to-use-my-images

دستگاه های جوانسازی پوست

عوامل مختلفی از جمله بالا رفتن سن، آب و هوای آلوده، ژنتیک، بیماری ها و برخی فاکتورهای دیگر باعث پیری پوست می شوند. این مسئله حس بدی را در بسیاری از افراد ایجاد می کند. به همین دلیل بسیاری به دنبال راه هایی هستند که بتوانند این مشکل را حل کنند. جوانسازی پوست راهکاری است که تقریبا بسیاری از این افراد آن را انتخاب می کنند. این روزها استفاده از دستگاه های جوانسازی پوست بسیار رایج است و فرد می تواند از این دستگاه ها استفاده نماید تا به نتیجه دلخواه برسد.

در زمینه دستگاه های جوانسازی پوست بیشتر بدانید


دستگاه های زیبایی و جوانسازی پوست

معمولا روش های کلینیکال بسیار کارآمدتر از روش های سنتی هستند و فرد می تواند در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه برسد. 

اما برای اینکه بتوانید به بهترین نتیجه دلخواه تان برسید، ابتدا باید پزشک پوست شما را بررسی کند و سپس بهترین روش متناسب با پوست شما انتخاب گردد. 

از این رو، هیچ گاه خودسرانه روش درمانی را انتخاب نکنید. چرا که ممکن است تشخیص شما غلط باشد و نتیجه دلخواه را نگیرید. در این صفحه قصد داریم که به چندتا از دستگاه های جوانسازی پوست اشاره کنیم. 

جوانسازی پوست با دستگاه های مختلف

زمانی که شما از دستگاه های پزشکی برای جوانسازی پوست استفاده می کنید، در واقع روش کلینیکال را انتخاب کرده اید. در این روش، پزشک متناسب با پوست تان و برخی از مشخصه های دیگر یک روش کلینیکال را به شما توصیه می کند. در ادامه برخی از دستگاه های جوانسازی پوست را به شما معرفی می کنیم. 

  • دستگاه هایفوتراپی

دستگاه هایفوتراپی کاربردهای بسیار زیادی در جوانسازی پوست دارد. در این دستگاه از امواج متمرکز رادیویی که شدت بالایی دارند بهره گرفته شده است. 

این امواج درست شبیه امواج سونوگرافی هستند. این امواج که به شکل متمرکزی کار می کنند، پوست را تحریک به کلاژن سازی می کند. 

این روش سرپایی است و نیازی نیست که بیمار بی هوش شود. این روش غیر تهاجمی و کارآمد در کمترین زمان ممکن انجام می شود. 

خیلی ها بر این باورند که هایفوتراپی یکی از بهترین دستگاه ها جوان سازی پوست است. از این دستگاه برای رفع چین و چروک ها، بهبود وضعیت خط چانه، رفع افتادگی غبغب و بهبود خط خنده استفاده می نمایند. 

  • دستگاه کربوکسی

یکی دیگر از دستگاه های جوانسازی پوست، دستگاه کربوکسی است. این دستگاه جز کارآمدترین دستگاه های جوانسازی پوست است. 

این دستگاه با گاز کربن دی اکسید اقدام به جوانسازی پوست می کند. می توان گفت که این روش، زیر مجموعه مزوتراپی است و برای درمان سیاهی دور چشم، کاهش چربی موضعی، کاهش چین و چروک و بهبود افتادگی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. 

می توان گفت که این روش کلینیکال جز یکی از ایمن ترین روش ها است چرا که تاکنون عوارضی از آن گزارش نشده است. برای اینکه بتوانید به نتیجه مطلوبی برسید، باید 7 الی 10 جلسه از این روش استفاده نمایید. پزشک با توجه به ویژگی های پوست شما تعداد جلسات را معین خواهد کرد. 

  • دستگاه اندولیفت

این روش جوانسازی جز روش های کم تهاجم و بسیار کارآمد است. در این روش، با کمک دستگاه اندولیفت پرتو های لیزر به پوست تابیده می شود و اجزای صورت را به سمت بالا می کشاند. 

از این رو چین و چروک ها کشیده می شوند و به تدریج از بین می روند. کشیدن پوست و اجزای صورت با کمک لیزر روش بسیار کارآمدی است. زمانی که لیزر به پوست می تابد، بافت پوست را تجزیه می کند و به تدریج پوست به سمت بالا کشیده می گردد.  

بسیاری از افراد معتقدند که دستگاه اندولیفت یکی از بهترین دستگاه ها در زمینه جوانسازی پوست است. اما همان طور که قبلا اشاره کردیم پزشک متخصص است که تشخیص می دهد چه روشی برای درمان شما کارآمد است. 

  • دستگاه لیزر فرکشنال CO2

همان طور که از نام این دستگاه مشخص است، این دستگاه با کمک دی اکسید کربن پرتو لیزر را به سمت بافت پوست هدایت می کند و به تدریج چین و چروک ها را از بین می برد. همچنین خال ها و لکه هایی را که بر اثر تابش نور خورشید روی پوست شما ایجاد شده اند، از بین می برد. 

زمانی که این ضایعات روی پوست شما کمتر شوند، شادابی پوست بالا می رود. این روش معمولا روی پوست های که دچار افتادگی شدید هستند مورد استفاده قرار می گیرد. 

همچنین با کمک دستگاه لیزر فرکشنال CO2 امکان از بین بردن جای زخم و جوش وجود دارد.  می توان گفت که این دستگاه جز بهترین دستگاه ها در زمینه جوانسازی پوست است. 

  • دستگاه آر اف فرکشنال

دستگاه آر اف فرکشنال نیز یک روش کم تهاجمی است که با کمک امواج رادیویی ایمن صورت می گیرد. این امواج می توانند به لایه های پوست نفوذ کنند و پوست را تحریک به کلاژن سازی می کنند. 

همچنین این امواج می توانند فیبروپلازی بدن را نیز فعال کنند و باعث کلاژن سازی بیشتر گردند. از این روش عمدتا برای از بین بردن جای زخم، بهبود منافذ باز پوست، سفت کردن بافت پوست و تحریک به کلاژن سازی استفاده خواهد شد. 

همچنین با کمک این دستگاه می توان آکنه های کیستی را از بین برد و ضایعات پوست را کاهش داد. 

همان طور که گفتیم بسیاری از افراد بنا به دلایل مختلفی دچار پیری پوست می شوند. از این رو به دنبال راه هایی برای جوانسازی پوست هستند. خوشبختانه همان طور که گفتیم این روزها دستگاه های زیادی وجود دارند که به افراد کمک می کنند تا پوستی جوان و زیبا داشته باشند. 

اما برای بسیاری از افراد این سوال پیش می آید که آیا جوانسازی با دستگاه های جوانسازی پوست عوارض دارد. باید بگوییم که هر روش کلینیکال ممکن است برای فرد عوارض کوتاه مدت داشته باشد اما این عوارض با توجه به اینکه شما از جه روشی استفاده می کنید متغیر است. 

در ادامه به برخی از دستگاه ها و عوارض ناشی از آنها اشاره می کنیم. 

عوارض جوانسازی با دستگاه های مختلف

این روزها، بسیاری از افراد از دستگاه های مختلف برای جوانسازی استفاده می کنندو برخی از این دستگاه ها ممکن است عوارض کوتاه مدتی را برای فرد به وجود بیاورد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم. 

  • عوارض هایفوتراپی

معمولا به ندرت پی می آید که این روش درمانی عارضه ای در فرد ایجاد کند. اما گاهی اوقات ممکن است که فرد کمی دچار سردرد شود. اما این سر درد خیلی سطحی و کم است و تنها با یک استراحت کوتاه رفع می شود. 

اساس کار هایفوتراپی مانند دستگاه های سونوگرافی است و از امواج فراصوت برای اثر بخشی استفاده می نماید. هایفوتراپی یک روش کلینیکال جوانسازی است که معمولا دردی ندارد. 

اما برخی گزارش کرده اند  که در طول جلسه درمانی پوست شان حالت سوزن سوزن شدن دارد. همچنین در برخی از افراد در طول درمان و مدت کوتاهی بعد از آن پوست قرمز و ملتهب می شود. این مسئله طبیعی است و جای نگرانی ندارد چرا که به صورت خود به خود حل می شود. 

  • عوارض جوانسازی با لیزر

لیزر نیز یکی از روش های کلینیکالی است که کمترین عارضه را برای فرد دارد. البته زمانی که شما هر روش درمانی را در جای مطمئن و زیر نظر پزشک متخصص انجام دهید، این عوارض به حداقل ممکن خواهد رسید. 

در برخی از موارد بعد از انجام لیزر، پوست فرد کمی قرمز می شود که این مسئله کاملا طبیعی است و اگر از کمپرس سرد استفاده نمایید، این حالت به طور کامل از بین می رود. شاید این حالت وقتی یک دو ساعت باشد. 

نکته دیگر این است که در برخی از افراد، لیزر باعث خشک شدن پوست می گردد که در این حالت نیز پوست به طور مدتی یکی دورز بعد به حالت قبل خود برمی گردد و جای نگرانی وجود ندارد. 

همچنین ممکن است پوست ناحیه ای که لیزر شده کمی تیره تر شود که باز هم جای نگرانی وجود ندارد یکی دو روز بعد پوست به حالت قبل خود بر می گردد. همچنین در برخی از افراد ممکن است بخش لیزر شده دچار عفونت یا زخم شود که این عارضه بسیار نادر است و در صورت بروز باید هر چه سریع تر مسئله را با پزشک درمیان بگذارید.

https://clinicelham.com/license
مشاوره رایگان https://clinicelham.com/license

عوارض جوانسازی با دستگاه های مختلف

اندولیف

آندولیفت از جمله روش هایی است که هیچ عارضه خطرناکی ندارد. البته در برخی از موارد مشاهده شده که برخی از افراد نسبت به این دستگاه از خود حساسیت نشان داده اند. 

بنابراین زمانی که به پزشک متخصص مراجعه می ‌کنید اگر داروی خاص و یا آلرژی دارید حتما با وی به اشتراک بگذارید تا تمام جوانب در نظر گرفته شود و مشکلی شما را تهدید نکند. 

در برخی از موارد مشاهده شده که  ورم و یا کبودی در قسمت هایی که قرار است پاکسازی صورت بگیرد به وجود آمده است که هیچ جای نگرانی ندارد و این عوارض در سریعترین زمان ممکن برطرف خواهد شد. قبل از استفاده دستگاه اندولیفت پیشنهاد می‌شود مراقبت های قبل از لیزر را با دقت بررسی کنید تا در حین انجام فعالیت مشکل شما را تهدید نکند. 

متاسفانه در برخی از موارد مشاهده شده کلینیک های غیر مجاز اقدام به لیزر درمانی با استفاده از دستگاه آندولیفت کرده اند که این اقدام بسیار خطرناک است و می تواند عوارض جبران ناپذیری را در پی داشته باشد. 

کلینیک الهام از جمله مراکز درمانی معتبر وزارت بهداشت به شمار می رود که با استفاده از دستگاه آندولیفت اقدام به لیزر درمانی برای جوانسازی پوست شما خواهد کرد از این رو بهتر است مشکل به وجود آمده را با کارشناسان فنی تیم ما به اشتراک بگذارید تا در سریعترین زمان  به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید. 

راهکارهای کلینیک الهام

پیری پوست به هر علتی که اتفاق افتاده باشد، افراد حس خوبی نسبت به آن ندارند. از این رو به دنبال راهی برای مقابله با آن هستند. روش هاس سنتی و خانگی برای مقابله با پیری پوست وجود دارند اما ممکن است به زمان زیادی نیاز باشد که کارآمدی آنها را مشاهده کنید. سریع ترین و کارآمدترین راه ها استفاده از روش های کلینیکال است. 

در این روش ها از دستگاه های جوانسازی پوست مختلفی استفاده می شود تا شما را به نتیجه مورد نظرتان برساند. اما ابتدا نیاز است که پزشک متخصص پوست و نوع پوستتان را بررسی کنید تا ببیند که چه روشی برای شما کارآمد است.از این رو قبل هر تصمیمی بهتر است به یک کلینیک تخصی پوست مراجعه نمایید و با پزشک متخصص مشورت کنید. 

از خود درمانی و تجویز روش بر اساس نظر خودتان اجتناب کنید تا بتوانید به نتیجه دلخواه تان برسید. امیدواریم که مطالب ما برایتان مفید بوده باشد. 

شما عزیزان می توانید از طریق تلفن های کلینیک الهام و یا ثبت فرم درخواست مندرج در این صفحه درخواست مشاوره خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید.


اشتراک با دوستان

درخواست مشاوره با کارشناسان ماجدیدترین هدایا، تخفیف ها و خدمات کلینیک الهام رو از دست نده!

clinic elham

ارسال نظر


قوانین ارسال نظر
  • با دقت نظرات قبلی را مطالعه کنید و از ارسال نظر تکراری بپرهیزید

  • از ارسال نظر به زبان انگلیسی و فینگیلیش خودداری کنید

  • گذاشتن لینک در متن نظر ممنوع است

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

نظری در این بخش وجود ندارد

اولین نفری باشید که نظر خودش رو ثبت می کنه

ثبت نظر

مطالب پشنهادی

از آخرین مطالب پشنهادی کلینیک باخبر شوید

برای جوان سازی دست چه کنیم؟ برای جوان سازی دست چه کنیم؟

برای جوان سازی دست چه کنیم؟

با افزایش سن کلاژن و چربی در دست‌ها کم شده و رگ‌ها و تاندون‌ها ظا

جراحی بلفاروپلاستی چیست؟ جراحی بلفاروپلاستی چیست؟

جراحی بلفاروپلاستی چیست؟

اگر به چهره افراد دقت کنید چشم هایی با حالت های مختلف می بینید. پلک های افتاده ن

روش های جوانسازی دست روش های جوانسازی دست

روش های جوانسازی دست

جوانسازی دست یکی از مهمترین دغدغه های بسیاری از افراد است چراکه دست های ما بیشتر

روش های کاشت ریش روش های کاشت ریش

روش های کاشت ریش

در بین مردان افرادی هستند که صورت کم مو دارند، یا اینکه کلاً از داشتن ریش و سبیل

عوارض تزریق چربی به دست عوارض تزریق چربی به دست

عوارض تزریق چربی به دست

مانند بافت صورت، از دست دادن کلاژن به دلیل افزایش سن در دست ها منجر به برجسته شد

فرآیند و نحوه کاشت ریش فرآیند و نحوه کاشت ریش

فرآیند و نحوه کاشت ریش

کاشت ریش یک عمل زیبایی است که برای اصلاح بی نظمی ریش انجام می شود. ریش کامل

قبل و بعد از کاشت مو قبل و بعد از کاشت مو

قبل و بعد از کاشت مو

کاشت مو یکی از اقدامات هیجان انگیز برای افرادی است که از موی سر طبیعی خود بی بهر

قیمت و هزينه کاشت ریش قیمت و هزينه کاشت ریش

قیمت و هزينه کاشت ریش

بسیاری از آقایان از داشتن ریش و سبیل عاجز هستند به طوری که زیبایی هر مردی با داش

up
phone